“Piękny widok”
Cabo Girao — recenzja

Cabo Girao
Nr 2 wśród 14 atrakcji (Camara De Lobos)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: <1 godzina
Zrecenzowano 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Widok wart zatrzymania się tutaj choć na chwilę. My nie mieliśmy problemów z parkingiem jak i z samym wejściem (bramki były otwarte) być może z powodu terminu. Ludzi było bardzo mało co pozwoliło cieszyć się widokiem. Po szklanej podłodze spodziewałem się czegoś więcej ale w żadnym razie nie żałuję wizyty w tym miejscu.

Dziękujemy, Rogusie
  • Więcej języków
Filtrowanie

Zrecenzowano 4 lutego 2018

Idealny dostęp, parking 100 m od punktu, na tracie bardzo dobrze oznaczony. Polecam w ładne, słoneczne dni, pięknie widać całe wybrzeże. Widoki nieziemskie :)

Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 26 stycznia 2018

Będąc na Maderze to miejsce trzeba odwiedzić.Jeden z największych klifów/600m/ i to turystycznie zagospodarowanych. Piękne widoki na ocean ale też i ląd a szczególnie na tereny pod szklaną podłogą tarasu. Wejście na taras to test odwagi

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 24 stycznia 2018

Będąc pierwszy raz na Maderze powinno się odwiedzić ten punkt widokowy.Jest to jeden z najwyższych klifów w europie a najwyższy na wyspie.Z reguły jest tam dosyć tłoczno(cały rok)więc trzeba się uzbroić w cierpliwość by móc zrobić sobie zdjęcie.Jedynie co przeszkadza mi a co mogło by być zmienione to te szyby podłogowe,mogły by być bez tych kropek.Myślę że stojąc na takich szybach doznania były by jeszcze większe.

Dziękujemy, donnadonna24
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Tym razem z innym towarzystwem, ale i inne wrażenia, bo inna pogoda. Najpierw oglądaliśmy klif z Camara de Lobos i był w chmurach. I tu ciekawostka, bo zaczęło wychodzić słońce i zrobiła się tęcza - na samym klifie.
Następnie pojechaliśmy na klif i było już słonecznie. I tu czekała druga niespodzianka: można było obserwować jak tworzą się chmury. Powietrze napotykając klif szybko unosiło się do góry gwałtownie się ochładzając i skraplając, tworząc chmury, które potem szybko niknęły...i tak w kółko -> dobra lekcja geografii.
Widoki z klifu piękne - ładniejsze niż w zeszłym roku, bo tym razem było słonecznie, tylko słabiej wyszły zdjęcia przez szklaną podłogę pomostu w dół. Chwilę wcześniej klif był jeszcze w chmurach i na pomoście skraplała się woda. Masa przechodzących turystów spowodowała utworzenie się błotnistej papki uniemożliwiającej zrobienie ładnej fotki. I do tego jeszcze tłum turystów uniemożliwiający kadrowanie....
Atrakcja jest bezpłatna, ale myślę, że wolałbym zapłacić parę €, aby uniknąć tych tłumów...

Dziękujemy, Jarosław C

Cabo Girao — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cabo Girao? Podziel się wrażeniami!