“Strzał w dziesiątkę! ”

Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bomba, obsługa jeszcze lepsza! Jedliśmy kalmary, steka, zupę rybną, espetadę... Wszystko pyszne. Poncha na pożegnanie! Polecam!

Dziękujemy, napastuszek

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak pysznego steka wołowego jeszcze w życiu nie jadłem! Zamówiliśmy też lokalny chleb z czosnkiem i serem - bardzo smaczny - oraz stek wieprzowy na ostro - zdecydowanie był ostry! Restauracja w ładnym, lokalnym wystroju. Obsługa bardzo miła. Jak przyszliśmy to lokal był pusty, ale z czasem zapełniły się wszystkie stoliki.

Dziękujemy, polarworld7
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna knajpa gdy jesteście głodni po obejrzeniu zachodu słońca. Bardzo dobra espalada podawana z frytkami i sałatką (tylko 15 eur) spokojnie starczy dla dwóch osób, świetny tradycyjny chlebek czosnkowy. Bardzo miła obsługa. Polecam!:)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, traveleat_style
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Koniecznie trzeba tu zajść! Pyszne świeże jedzenie, bardzo fajna obsługa. Wyszliśmy najedzeni. To jedno z miejsc do którego warto wracać będąc na Maderze :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano 25 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjemne i miejsce, które znaleźliśmy podróżując z północy na zachód Madery! Miła obsługa i wyśmienite jedzenie! Nic dodać, nic ująć! ☺

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, magdalenaw701

Restaurante O Forno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ponta do Pargo, Calheta
Paul do Mar, Calheta

Funchal, Madera
Funchal, Madera

Camara De Lobos, Madera

Byłeś(-aś) w Restaurante O Forno? Podziel się wrażeniami!