“Pyszny obiad”

Porto Antico
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Jedzenie super, obsluga sympatyczna, a to wszystko w pelnej krasie morza Egejskiego. Zamawialiśmy jagnięcinę oraz Doratę-rybkę z basenu morza śródziemnego. Smakowało wysmienicie, polecamy wszystkim gościom

Dziękujemy, SebastianD2307

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Doskonała restauracja z bardzo dobrym jedzeniem Serdecznie polecam owoce morza są świeże i wyśmienite bardzo fajne położenie blisko do morza leżaki plaża prawie Mela divy

Dziękujemy, Kedzia
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie i atmosfera - super, polecam Doradę. Na koniec zostaliśmy mile zaskoczeni darmowym deserem i kieliszeczkiem likieru swojej roboty.

Dziękujemy, Daniel K
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Petarda! Zamowilismy zestaw owocow morza dla 2 osob - przepyszny!!! Wszystko swieze i swietnie przyrzadzone. Goraco polecam!!!

Dziękujemy, miescicki
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna rybka, mięso mięciutkie aż rozpływało się w ustach. Grilowany kalmar także był dobry. Do tego piękny widok na morze. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Karooolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Thanos Z, Public Relations Manager, Porto AnticoOdpowiedź udzielona 5 października 2018

Dear Karooolina, it was a pleasure having you in Porto Antico. Next time you visit us please let us treat you a glass of our family wine. Thank you so much for your kind words!

Porto Antico — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kamiros Scala, Rodos

Kamiros Scala, Rodos

Byłeś(-aś) w Porto Antico? Podziel się wrażeniami!