“Gwiazda wśród lokalnych potraw”
Restaurante Tonys — recenzja

Restaurante Tonys
Nr 7 wśród 25 Restauracje (Furnas)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Furnas to obowiązkowy przystanek wszystkich wycieczek, a wszystko za sprawą jednej potrawy czyli osławionego "cozido", bez spróbowania którego pobyt na wyspie byłby niekompletny. Właśnie tutaj w restauracji Tonys mieliśmy okazje spróbować tego lokalnego cuda- wypadło rewelacyjnie: kombinacja mięsiwa, kiełbas i różnorakich warzyw, wszystko mięciutkie i aromatyczne. Do tego sery i ananas na przystawkę. Szkoda tylko, że na deser już nie starczyło miejsca.

Dziękujemy, luiza c

Zrecenzowano 11 lipca 2018

Byliśmy tam w porze obiadowej więc był spory ruch. Obsługa miła. Zamówiliśmy słynne w tym miejscu cozido. Mieszanka tłustych mięs i warzyw. Nie żałuję ale drugi raz nie zamówiłbym tego.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano 15 października 2017

Obowiązkowe danie do spróbowania. Mieszanka różnych mięs, kiełbas i chyba kaszanki oraz warzyw. Danie specyficzne, nie każdemu może przypaść do gustu, nam smakowało.
Obsługa miła, na wieczór koniecznie trzeba rezerwować stolik, nieczynne w godzinach 14-18.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Hanna A
Zrecenzowano 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok, proste potrawy. Można tam spróbować przysmaku azorskiego - kawałków rożnego rodzaju mięsa i warzyw przygotowanych w garach umiejscowionych w gorących dolach w ziemi. Porcja jak dla mężczyzny. Warto wziąć jedna na dwie osoby - szczególnie tyczy się to pań. ;)

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Elżbieta P
Zrecenzowano 3 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji wybraliśmy się w konkretnym celem- spróbować lokalnego 'specjału' cozido. Niestety lokal okazał się wielkim rozczarowaniem, obsługiwała nas Pani która po długim czasie oczekiwania podeszła do nas łaskawie i wręczyła jedną kartę...była zdziwiona prośba o podanie drugiej..swoją 'uprzejmością' mało zachęcała do pozostania w tym lokalu jednak nie dysponując duża ilością czasu nie mieliśmy możliwości zmienić miejsca...pani z wielkiej łaski przyjęła nasze zamówienie natomiast po dobrych kilkunastu minutach po zamówieniu i zjedzeniu przystawek pani poinformowała nas ze owe cozido skończyło się i nie będzie juz serwowane.... straciliśmy tylko czas na to miejsce...

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Karolina B

Restaurante Tonys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Tonys? Podziel się wrażeniami!