“Świetne cozido”
Restaurante Tonys — recenzja

Restaurante Tonys
Nr 6 wśród 21 Restauracje (Furnas)
Kuchnie: Portugalska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 października 2017

Obowiązkowe danie do spróbowania. Mieszanka różnych mięs, kiełbas i chyba kaszanki oraz warzyw. Danie specyficzne, nie każdemu może przypaść do gustu, nam smakowało.
Obsługa miła, na wieczór koniecznie trzeba rezerwować stolik, nieczynne w godzinach 14-18.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Hanna A

Zrecenzowano 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok, proste potrawy. Można tam spróbować przysmaku azorskiego - kawałków rożnego rodzaju mięsa i warzyw przygotowanych w garach umiejscowionych w gorących dolach w ziemi. Porcja jak dla mężczyzny. Warto wziąć jedna na dwie osoby - szczególnie tyczy się to pań. ;)

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Elżbieta P
Zrecenzowano 3 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Do tej restauracji wybraliśmy się w konkretnym celem- spróbować lokalnego 'specjału' cozido. Niestety lokal okazał się wielkim rozczarowaniem, obsługiwała nas Pani która po długim czasie oczekiwania podeszła do nas łaskawie i wręczyła jedną kartę...była zdziwiona prośba o podanie drugiej..swoją 'uprzejmością' mało zachęcała do pozostania w tym lokalu jednak nie dysponując duża ilością czasu nie mieliśmy możliwości zmienić miejsca...pani z wielkiej łaski przyjęła nasze zamówienie natomiast po dobrych kilkunastu minutach po zamówieniu i zjedzeniu przystawek pani poinformowała nas ze owe cozido skończyło się i nie będzie juz serwowane.... straciliśmy tylko czas na to miejsce...

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Karolina B
Zrecenzowano 25 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Cozido....punkt obowiazkowy na kulinarnej liście Azorow ale nie wiem czy godny polecenia. Szczegolnie jego specyficzny zapach odstrasza. Sama restauracja przecietna. Najlepsze co jedlismy to ser na przystawke. Minus za podanie drozszego piwa niz zamawialiśmy.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Maciej G
Zrecenzowano 13 listopada 2016

Jedzenie bardzo dobre i miła obsługa, duży wybór mięs, między innymi te mięsa robione pod ziemią przy gejzerach. Warto odwiedzić.

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, MarekK1579

Restaurante Tonys — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurante Tonys? Podziel się wrażeniami!