Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Spokojnie mogę dać 5/5. Spędzilismy dwutygodniowy urlop w Adriana Beach Club. Wybór i jakoś jedzenia super. Pizza, lody, ciasta owoce oraz wieczory tematyczne. Otrzymaliśmy odnowione pokoje, ktore były dzienne sprzątane. Plaża długa i piaszczysta. Jedyny minus (ale to się nie juZ wcześniej wie) który nie dotyczy hotelu a okolicy to miasto, a właściwie jego brak. Najbliższe idąc plaża to 2km. Tam sklepy bary i markety. Więc jak ktoś szuka imprez to nie tutaj. Z hotelu jeździ darmowy bus do Albufeiry. Warto skorzystać :)
Będąc w hotelu mogliśmy korzystać z basenu krytego, jacuzzi oraz saun. To zaplecze nie zostało odnowione. Nie przeszkadza to jednak w niczym, bo jest cały czas sprzątane. Animacje to muzyka wieczorami i show, za dnia zumba i sporty. Oczekujesz dobrego hotelu z smacznym jedzeniem to wybierz Adriane.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Boszczescie
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Hotel położony na dużym, kilkunastohektarowym terenie, z zadbanym ogrodem. Piękna plaża, chyba najpiękniejsza na jakiej do tej pory byliśmy, z darmowymi leżakami i parasolami. Widoki z góry z klifów nieziemskie. Odpoczywać można nie tylko na plaży i przy basenie, ale również w ogrodzie. Wystawione są tam leżaki i parasole. Z hotelu codziennie kursuje bezpłatny autobus - do Albufeiry lub Vilamoury. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Warto wybrać się do Albufeiry na zakupy. Do Vilamoury można przejść się pieszo plażą. Jedyną rzeczą do jakiej mogliśmy się przyczepić to obsługa w restauracji. Kelnerzy trochę nie wyrabiali się ze sprzątaniem stolików, wszystko szło im wolno i czasem trzeba było czekać kilka minut, żeby gdzieś usiąść mimo tego, że stoliki były wolne, lecz nieogarnięte - z brudnymi naczyniami poprzednich gości. Jedzenie - ok. Choć jedliśmy lepsze, to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jest spory wybór- co dwa dni kolacje tematyczne - nam trafiła się kuchnia azjatycka, portugalska i hawajska. Przepyszna pizza. Pokoje sprzątane codziennie. Ogólnie pobyt uważam za bardzo udany, miejsce piękne, hotel godny polecenia.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Beata M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarloesHoman, Service Quality Manager, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 13 lipca 2019

Dear Beata,

Thank you for the great review of our resort.
We are glad that you enjoyed your stay with us and hope to see you again in the future.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Wspaniały hotel godny polecenia. Rzadko wystawiam opinie, ale ten hotel zasługuje, na dobrą ocenę, gdyż byłam pełna wątpliwości i obaw z uwagi na niekorzystne opinie innych klientów. W moim przekonaniu te opinie są daleko krzywdzące i mało obiektywne.
W hotelu przebywałam w dniach 1-8 lipca 2019 r. Przylecieliśmy z Wrocławia we wczesnych godzinach porannych i do hotelu dotarliśmy po godz. 9:00. Pomimo faktu, iż doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00, czekały na nas piękne, czyste pokoje (K101 i K102) i zaproszono nas na śniadanie do hotelowej restauracji.
Sam hotel jest rozległym obiektem z pięknie utrzymanym ogrodem. Dojście do plaży wśród piniowych drzew, ogromych rozmiarów kaktusów. Świetnie zorganizowane przejście przy użyciu kart pokojowych. Plaża Praia da Falesia zapierająca dech w piersi, z czerwonymi klifami i turkusowymi wodami oceanu. Leżaki i parasole na plaży bezpłatne. Ręczniki hotelowe (za kaucją). Pamiętajcie, by nie zgubić pokwitowania. Przed odjazdem za jego okazaniem pełny zwrot kaucji w wysokości 10 euro za ręcznik.
Pokoje czyste, zadbane, codziennie sprzątane. W restauracji dania urozmaicone, kolacje tematyczne (kuchnia brazylijska, portugalska i in.). Codziennie owoce morza, spory wybór mięs i dań. Pyszne owoce, warzywa i desery. Dzieci zaskoczyły nas swoim apetytem.
Bogaty program animacji i rozrywek zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych przez cały dzień. Dla dzieci dwie grupy wiekowe.
Szczególne podziękowania dla Pani Cristiny i Pana Daniela z recepcji za niewzykłą uprzejmość i pomoc. Z kolei dla Luciji i Jeferssona za świetnie zorganizowane zajęcia dla dzieci. Płakały w ostatni dzień, bo nie chciały wyjeżdżać. To chyba najlepiej świadczy o tym, jak dobrze się tam bawiły.
Wieczorne show, pokazy dzikich zwierząt (papugi, jaszczurki, węże i inne) stanowiły dla dzieci wielką atrakcję.
Na pewno wrócimy do tego hotelu, choć z zasady unikamy powtórzeń. To miejsce jest jednak magnetyzujące.
Mam porównanie z innymi hotelami (także 5* na Dominikanie) i hotel Adriana Beach Club w pełni zasługuje na swoje 4 gwiazdki.
Poniżej załączam kilka zdjęć, ale i tak nie oddają tego jak tam jest pięknie.
Na pewno wrócimy! :)

Z wycieczek fakultatywnych polecam jaskinie Benagil. Podczas rejsu mieliśmy okazję podziwiać delfiny.
Więcej zdjęć znajdziecie na moim instagramie alicja.aurinko

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje K101 i K102 piękne, zadbane i ciche.
Dziękujemy, Alicja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarloesHoman, Service Quality Manager, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Dear Alicja,

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Znakomity hotel dla rodzin, infrastruktura i położenie hotelu wręcz idealne. Jedzenie bardzo dobre codziennie coś innego do wyboru. Obsługa na wysokim poziomie i przesympatyczna, pomocna w każdej chwili. (Zorganizowali pomoc medyczną dla mojej żony) w przeciwieństwie do organizatora wycieczki.

Dziękujemy, Rysiek79
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarloesHoman, Service Quality Manager, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

DearRysiek,

Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Spędzilismy z mężem tydzień urlopu w tym hotelu od 17 czerwca 2019.
Żadko wystawiam opinie, ale po tym pobycie-musiałam bo hotel jest CUDNY i naprawdę wart POLECENIA!
Każdy kto się wacha-polecam pobyt w Adriana Beach.
Byliśmy w wielu hotelach 4 i 5* na różnych wyspach, ale ten hotel wyróżnia przepiękny ogromny ogród, bardzo zadbany,teren jest wielki, na nim mnóstwo willi wśród pięknie przyciętych drzewek, palm.
Są dwa baseny duże, jeden cichy z barem, drugi 'głośny' też z barem, z budzikiem i z animacjami, muzyką.
My lezelismy przy basenie z muzyką, animacje świetne, ciągle coś się dzieje, siatkówka, Zumba, aerobic, każdy znajdzie coś dla siebie.
Animatorzy są przemili, stale uśmiechnięci, a zarazem nie są nachalni. Jeśli ktoś nie ma ochoty z nimi się 'bawić' nie namawiają. Wszystko z taktem.
Jedzenie bardzo dobre, świeże. Wcale nie jest monotonne, są ryby, mięso, owoce, makarony, ryż, lody, sałatki. Pizza jest codziennie, świeżo robiona na bieżąco, pyszna!
W barze z przekaskami w ciągu dnia np.burgery, hot dogi, lody, rogaliki.
W jeden dzień był wieczór portugalski i były też krewetki i małże.
Codziennie na śniadanie m.in szampan.
Ci co twierdzą, że jedzenie było złe, niech się pochwalą co jedzą na co dzień w domu.
Kolejnym atutem hotelu są darmowe leżaki i parasole przy oceanie, jest ich dużo, dla każdego starczy miejsca przy basenie lub przy oceanie.
Plaża cudna, piaszczysta, szeroka i są muszelki. Zejście do plaży drewnianymi schodami z wysokiego klifu z którego widok jest cudny. Klify są ogtomne-naprawde robią wrażenie!
Kolejnym atutem hotelu jest to, że z hotelu kursuje codziennie (3 razy dziennie) darmowy bus do dwóch pobliskich miejscowości Albuferii i Vilamour. Na bus trzeba się zapisać.
Pokój czyściutki, codziennie sprzątany i codziennie wymieniane ręczniki, nowocześnie urządzony (a mieliśmy pokój ekonomiczny), przywitano nas w pokoju szampanem.
Jakość adekwatna do ceny! Ten hotel to mocne 4*
Bardzo chętnie tam kiedyś wrócimy, jesteśmy zachwyceni Hotelem jak i Portugalią.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KasiaiMateusz