Zrecenzowano: 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy cudowny urlop z 6 letnim dzieckiem. Długo obserwowałam ofertę zanim się zdecydowałam, oczywiście wszystko pod kątem dziecka. Domki czysciutko, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane również. Dostaliśmy domek na pierwszej linii do oceanu, na piętrze, standard na prawdę dobry, zero robaków, bo tego obawiałem się najbardziej, również w hotelu nie spotkałam ani jednego robaka. Plaża i widoki piękne, dużo muszelka, trasa do plaży bardzo szybka, jak liczyłam to nie więcej niz 1 min z dzieckiem. Schody również fajnie się pokonywalo, dla takiego dziecka nie jest to uporczywe. Leżaki darmowe na plaży, i choć hotel ma wielu gości, to były one wolne, a z rana to już do wyboru. Jedzenie pyszne, wszystkiego dużo. Wieczory tematyczne i animacje dla dzieci również super. Wieczorem troszkę wieje więc warto mieć ze sobą bluzę i długie spodnie. Baseny dla dzieci 2 rodzaje, jeden obok dużego głębokość 0,7 m drugi 1,2 m, no i oczywiście głęboki dla dorosłych. Wycieczki fakultatywne polecam oczywiście rejsiki wzdłuż wybrzeża, klifowe algarve, ponta de piedale oraz motorowke, zwłaszcza to była frajda dla dziecka. W hotelu bardzo dużo Anglików, Francuzów i Niemców, Polaków mało ale dziecko i tak znalazło swoje towarzystwo. Ogólnie uważam wakacjach za bardzo udane, chętnie bym tam wróciła.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ewelina674
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarloesHoman, Service Quality Manager, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 5 listopada 2018

Drogi Ewelina,

Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu, aby napisać recenzję o swoim ostatnim pobycie w Adriana Beach Club Hotel Resort.
To wielka przyjemność, wiedząc, że ty i twoja rodzina bardzo się podobało pobyt w naszym ośrodku.
Jesteśmy ośrodkiem rodzinnym i dlatego jesteśmy bardzo skoncentrowani na dobrostanie i doświadczeniu dzieci, byliśmy szczęśliwi widząc, że rozpoznajesz nasze wysiłki.
Mamy nadzieję przywitać Cię w przyszłości i nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

Zrecenzowano: 10 lipca 2018

W hotelu wszystko jest super, jedzenie obsługa lokalizacja design. Idealne miejsce dla rodzin znajomych i par. Oprócz dużego wyboru rozrywek w hotelu jest obok przepiękna plaża z ogromnymi klifami ciągnąca się całymi kilometrami, coś pieknego. Gorąco polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje położone dalej od basenu są cichsze
Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Daf274856
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarloesHoman, Service Quality Manager, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 28 lipca 2018

Drogi Daf,

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby napisać recenzję o swoim ostatnim pobycie w Adriana Beach Club Hotel Resort.
Z wielką przyjemnością czytaliśmy Twoje pozytywne komentarze, recenzje takie jak Twoja są dla nas codzienną motywacją do dalszego dążenia do dostarczania najlepszych usług naszym gościom.
Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność powrócić do naszego kurortu w przyszłości.

Zrecenzowano: 25 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel świetna obsługa fantastyczne jedzenie polecam dla par rodzin dla ludzi w każdym wieku można świetnie wypocząć A także zobaczyć wspaniałe klify polecam spacer plaża do miejscowości Vilamoura 45 minut plaża cudo

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, ryczkowski24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarloesHoman, Service Quality Manager, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2018

Drogi Gościu,

Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu, aby napisać recenzję o Twoim ostatnim pobycie w naszym ośrodku.
Z wielką przyjemnością przeczytaliśmy, że bardzo ci się podobał pobyt u nas.
Mamy nadzieję przywitać Cię w przyszłości.

Zrecenzowano: 5 września 2017

Resort położony w oddaleniu od zgiełku miast, wśród zieleni, nad piękna piaszczystą plaża z zapierającymi dech klifami. All na bardzo dobrym poziomie, możliwość samoobsługi (kawa, napoje ) nawet po zamknięciu barów , świeżo wyciskane soki na śniadanie, jedzenie bardzo różnorodne, dużo ryb, owoców morza. Poza główną, dwie restauracje na które wymagane są zapisy dnia poprzedniego, polecam szczególnie z kuchnia portugalską, wykwintne serwowane jedzonko. Animacje nie narzucające się , chętny znajdzie zawsze coś dla siebie, kids klub w języku angielskim, portugalskim, francuskim, niemieckim, ale nawet dzieci nie władające tymi językami otoczone są opieka i chętnie wracają na zajęcia. POkoje przyzwoite z dużymi tarasami, sprzątane codziennie. Hotel godny polecenia, szczególnie dla rodzin z dziećmi i osób oczekujących spokoju i odpoczynku . Jedyny minus - nie dotyczący samego hotelu a opieki rezydenta TUI, której praktycznie BRAK. Pani rezydent bez podstawowych informacji, wprowadzająca wręcz w błąd, nie znająca odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące funkcjonowania hotelu czy wycieczek fakult. sprawiająca wrażenie ciut znudzonej ..

Termin pobytu: sierpień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, 222lucjag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: diradriana, Dyrektor hotelu, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 6 września 2017

Drogi Kliencie,

Dziękuję za świadkami swoich doświadczeń w naszym ośrodku.
Będziemy czekali na następną wizytę.
W imieniu całego zespołu
Najlepsze życzenia.

Júlio Reis
Dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 27 czerwca 2017

wszystko mi pasowało ,co się często nie przytrafia i z tego powodu polecę tam znowu
jedzenie było na prawdę dobre bardzo miła obsługa na czystość nie można narzekać
wszystko w jednym na prawdę polecam
do oceanu rzut kamieniem a z tego apartamentu gdzie byłem zakwaterowany było widać ocean trzeba rezerwować go tylko na pierwszym piętrze na prawdę świetnie jeszcze raz polecam

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Charlie H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: diradriana, Dyrektor hotelu, Adriana Beach Club Hotel ResortOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2017

Drogi Kliencie,
Dziękuję za zeznania i za dzielenie się swoimi doświadczeniami z nami.
Dziękujemy za sugestię.
Do następnej wizyty.