“Bardzo dobra pizza”
Konoba Markiolac — recenzja

Konoba Markiolac
Nr 2 wśród 25 Restauracje (Tribunj)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wielkim zaskoczeniem była pizza, niespodziewanie bardzo dobra. Szczególnie polecam frutti di mare - składniki świeże i dobre. Zarówno ser jak i ciasto, które mimo że było lekko przypieczone było na piątkę. Obsługa znająca angielski, komunikatywna. Ceny rozsądne - porównywalne z Polską. Dwie pizza, cola i piwo to koszt 138 kun. Warto dla pizzy, dania z grilla w innej lokacji.

Dziękujemy, vealen

Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo ładny widok na port i na osiołka. Jedzenie bardzo dobre, polecam sałatkę grecką, fokaczię :-) piccę z salami, sałatkę z kurakiem, spaghetti z krewetkami, żonie smakowały kalmary. Miła obsługa i nie jest drogo. Bardzo fajne i smaczne miejsce. Śmiem twierdzić że najlepsze w mieście.

Dziękujemy, FunkyCoval1975
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W okolicy jest dużo restauracji i w zasadzie menu jest podobne ale to jak tutaj smakuje jedzenie to obłęd. Ze specjalności polecam palentę i pizzę frutti dimare. Lasgne i zupki też są niesamowicie pyszne.

Dziękujemy, rotarygronek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Fantastyczna restauracja, zawsze pełna gości, ale warto poczekać na miejsce (nawet jak jest pełno, potrafią wyczarować stół i kilka krzeseł) i czasem trochę dłużej na zamówione dania. Świetna atmosfera, rewelacyjna obsługa. Pysznie!!!

Dziękujemy, Łowczy K
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Chorwacji jeździmy od wielu lat, jedliśmy w wielu miejscach; po przeczytaniu opinii będąc w Tribunj poszliśmy do tej konobo-pizzerii - porażka....skąd tyle dobrych opinii?, czas oczekiwania długi nawet na wstępie na menu, pizza frutti di mare - tylko z nazwy, kilka malutkich kawałeczków owoców morza, ciasto przypalone, inne pizze podobnie; składników prawie nie widać, risotto bezsmakowe krewetki w ryżu wynieszane w przemysłowym sosie pomidorowym, nisko oceniam to miejsce

Dziękujemy, arturk669

Konoba Markiolac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tribunj, Sibenik-Knin County

Tribunj, Sibenik-Knin County

Vodice, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Konoba Markiolac? Podziel się wrażeniami!