“Bardzo popularne miejsce ”
Tavern Irene — recenzja

Tavern Irene
Zarezerwuj stolik
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Chorafakia)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo popularne miejsce. Ciągle pojawiali się nowi klienci. Obsługa miła, doradza co wybrać w odpowiedniej kolejności. Jedzenie smaczne. Porcje średniej wielkości.

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie dla rodziny, pyszna grecka kuchnia , mnostwo przepysznych owoców morza a dla dzieciaków przyrządzili spaghetti! Polecam

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano 17 lipca 2019

W czasie naszego pobytu w restauracji jedliśmy 2 razy. W niedzielę nasza pierwsza obiadokolacja po przylocie była niesamowita.Sałata Irene, mięso pycha...W podziękowaniu dostaliśmy przepyszne greckie pączki oblane czekoladą i miodem.Cena bardzo przystępna za ilość i jakość potraw. Wracając z plaży Stavros we czwartek zajechaliśmy na kolację ponownie no i tylko smażone kuleczki z cukinii okazały się bardzo dobre i frytki. Musaka opływała w tłuszczu, przypalona,chyba z poprzedniego dnia, niedobra. Kotlety z mięsa i grillowane piersi z kurczaka wysuszone,twarde,niezjadliwe.Obsługa miła. Zamówione na wynos greckie pączki ponownie pyszne.Bardzo dobre wrażenie i smak potraw po pierwszej wizycie w restauracji znikną. Był to najgorszy obiad w czasie naszego pobytu na Krecie.

Dziękujemy, melka123
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam sałatki, bardzo duże porcje! Przepyszne owoce morza! Grillowana ośmiornica! Przepyszne desery! Polecam, ceny bardzo Niskie za świeża jakość!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Patricia M
Zrecenzowano 6 października 2018

Pod względem kulinarnym najlepsza miejscówka w okolicach Chanii, w której byliśmy. Lokal po drodze na plaże w Stavros. Świetne jedzenie, duże porcje, szybka obsługa, przystępne ceny. Zamawialiśmy mięsa grilowane, sałatkę gracką i ośmiornice - wszystko przepyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zibid

Tavern Irene — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorafakia, Prefektura Chania
Stavros, Prefektura Chania

Kounoupidiana, Prefektura Chania
Chorafakia, Prefektura Chania

Stavros, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Tavern Irene? Podziel się wrażeniami!