“Super!!!!!! Raki raki :)”
Giannikos Taverna — recenzja

Giannikos Taverna
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Prines)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedna z najlepszych greckich restauracji, w jakich kiedykolwiek byłem. Jedzenie było niesamowite i bardzo dobrej jakości. Sprawili, że byliśmy mile widziani, jednym z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem.Gospodarz był naprawdę niesamowity pozdrawiamy.

Dziękujemy, BAZIU81

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Super miły właściciel, super obsługa, pycha jedzonko, wspaniała atmosfera, klimatyczny lokal. Wrócę na pewno!!!!

1  Dziękujemy, Sabinamaciej
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo mila obsluga, przepyszne jedzenie, rodzinna atmosfera, przepyszne rakii, bardzo sympatycznt wlasciciel Janis naprawde polecam

1  Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła knajpka z greckim tradycyjnym jedzeniem. Miły kontaktowy właściciel. Polecił lokalne dania- mousaka, soulvaki i kotleciki z jagnięciny w pomidorowym sosie. Wszystkie dania świeże, bardzo smaczne i w przystępnej cenie. Na koniec kolacji w prezencie pyszne lokalne raki i świeże owoce. Serdecznie polecam :)

1  Dziękujemy, 148dominikas
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne domowe jedzenie, duuuże porcje. Miła atmosfera, właściciel bardzo sympatyczny i otwarty na gości. Polecamy

1  Dziękujemy, Magdalena K

Giannikos Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Maroulas, Retimno
Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Giannikos Taverna? Podziel się wrażeniami!