Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu byłem z żoną w lipcu 2019. Rewelacyjne położenie od zachodniej strony wyspy, pięknie widoki, bardzo czysta plaża wyróżniona niebieska flagą. Bezproblemowa dostępność leżaków przy plaży jak i przy basenie. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie, nikomu niczego tam nie zabraknie. 3 bary, w tym jeden przy plaży z obsługą kelnerską serwują dobre jak na formułę all inclusive drinki i napoje. Obsługa bardzo uprzejma, mówiąca dobrze po angielsku. Pokoje duże i przestronne, sprzątane codziennie. Jeżeli ktoś na coś narzeka w tym hotelu to jest zwykłym maruda. Każdemu życzę takich wakacji jakie spędziliśmy w tym hotelu.

Dziękujemy, nekosh00
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monastery_Management, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Mayor Pelekas MonasteryOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dear Guest,

We would like to thank you for taking the time to write a review on the TripAdvisor website regarding your stay at Mayor Pelekas Monastery.

We are delighted to read that you enjoyed the hotel and its facilities.

Thank you once more for your positive feedback and we hope to have the opportunity to welcome you back again in the nearest future.

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Spędziliśmy w hotelu tydzień w lipcu 2019. Byliśmy z rodziną i przyjaciółmi. Dojazd z lotniska krótki, trzeba się przesiąść do hotelowego busa bo stromy zjazd do hotelu. Przepiękny widok z hotelu, piękna zatoczkowa plaża. Dojście do plaży schodami lub zjazd windą. Brać tylko pokoje z widokiem na morze. Bardzo dobra i pomocna obsługa hotelowa. Bardzo sprawna obsługa w restauracji. Wszyscy mili i pomocni. Spa średnie. Jedzenie przepyszne, ryby, mięsa, owoce morze, warzywa. Lody przez cały dzień. Lekki snack bar. To w wersji All inclusive. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyne czego mi brakowało to expres do kawy. Aby do śniadania wypić cappuccino. To jedyny minus. Pokoje duże i przestronne. Wycieczki hotelowe to tylko rejsy. Polecam skorzystać z polskiego biura organizującego wycieczki po Korfu i udać się w regon Sidari, wycieczka Skarby Korfu VIP plus Kanał Miłości. Polecam pobyt w tym miejscu.

Dziękujemy, PatMax123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monastery_Management, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Mayor Pelekas MonasteryOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Krótko i na temat polecam ten hotel, który położony jest w pięknym miejscu. Ekstremalny dojazd do hotelu. Jedzenie super, desery pychotka. Pokój z widokiem na morze SUPER! Plaża piaszczysta i czysta. Obsługa miła i pomocna.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Ulka1981
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monastery_Management, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Mayor Pelekas MonasteryOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dear Guest,

It is a pleasure to read your comment regarding your recent stay with us and thank you to have taken the time to write on TripAdvisor.

We are pleased that you chose our property and especially that you liked it so much!

It is with pleasure that we shared your comment with all our teams as they are working hard to exceed guests’ expectations.

We are looking forward to welcoming you in Mayor Pelekas Monastery again soon.

Best regards,

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wrociłam z hotelu 29.06.2019 r. Bus z lotniska zawozi do wsi Pelekas a nastepnie odbiera nas hotelowy mini busik (darmowy) jazda do hotelu autokarem jest nie możliwa przez strome i waskie drogi, sama jazda mini busem zapewnia duzą dawke adrenaliny haha :) Sam hotel bardzo ładny, nowoczesne i czyste wnętrza, ładny średniej wielkosci basen z wieloma lezakami ( nam nigdy nie zabrakło). Plaża wspaniała, bezposrednio przy hotelu, zero kamieni, drobniutki żołty piasek,bardzo zadbana ( wydzielona część prywatna z bezpłatymi lezakami i parasolami). Morze ciepłe przejrzyste nic tylko wskakiwac i sie kapac :)
Jedzonko smaczne kazda potrawa ktora probowalam mi smakowala) MINUS - brak oznaczen przy produktach bezglutenowych codziennie pytanie o to jest klopotliwe. Hotel ktory zglasza ze ma potrawy bezglutenowe powinien obowiazkowo miec takie oznaczenia! Na najwieksze podziekowania zasluguje caly personel hotelowy od Pan z recepcji, kelenerek do Pana kierowcy, wszyscy są poprostu cudowni jeszcze w zadnym hotelu nie spotkalam sie z taka obsluga, kazdy życzliwy pomocny usmiechniety, starali sie mowic po Polsku nawet jedna z Pan kelnerek okazala sie ze umie swietnie polski :) szczegole podziekowania dla Szefa Kuchni, animatora oraz wszystkich kelnerek i kelnerow. Niestety sa także małe minusy o ktorych musze wspomniec glównym z nich jest pokoj : sofa okropnie nie wygodna( nie dalo sie spac) łazniece daje maks 3 gwiazdki ( brak wystarczajacej liczby wieszakow, zupelnie nie wyremontowana stara, od hotelu 5 gwiazdkowego wymaga sie wiecej standard lazienki bardzo zly) Koniecznie rezerwujcie pokoje z widokiem na morze inaczej mozna trafic na pokoik z "ciemnym balkonem" nad ktorymi chodza ludzie. Lokalizacja - totalne zadupie ;) nie ma nic jedynie hotel plaza i morze, aby cokolwiek wiecej zobaczyc trzeba jechac samochodem lub busem, nie ma mozliwosci spacerowania. Hotel otoczony gorami. Ogolnie polecam osoba ktorych glowym celem jest wypoczynek z dala od wszystkiego ;) z wycieczek wszystko organizowalam na sama reke ( o wiele taniej niz przez biuro) Polecam Stolice Korfu , wejscie na twierdze, przejazdzke kolejka. Obowiazkowo polecam przeplyniecie lodzia przez zachodnia strone Korfu ( bilety mozna kupic na terenie hotelu przy basenie) Czy do hotelu bym wrocila - Nie, na wyspe - takze nie, zobaczylam wszystko co najwazniejsze i uwazam ze jest wiele ciekawszych miejsc do odwiedzenia :)
Dodaje zdjecia - plazy, stolicy, widoku z twierdzy, oraz fotki z wyprawy lodzia( ta piekna woda to wlasnie z tamtad :) ) Jesli ktos chce wiecej zdjec i moze ma jakies pytania prosze pisac :)

2  Dziękujemy, Podroznik1d4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monastery_Management, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Mayor Pelekas MonasteryOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Dear Mr. Podroznik,

We are looking forward to welcoming you in Mayor Pelekas Monastery again soon.

Best regards,

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony nad piękną, piaszczystą plażą. Hotel ulokowany jest na uboczu, do najbliższego miasteczka jest 6 km. Aby się tam dostać, należy najpierw dojechać hotelowym busem do wioski Pelekas; to 2 km, ale to bardzo stroma, wąska i kręta droga; a następnie z wioski autobusem nr 11. Ten sam autobus zawiezie Was do miasta Corfu.
Hotel jest zbudowany na klifie, wiec wszędzie pod górę :) nam to nie przeszkadzało, ale dla starszych osób może to być lekko uciążliwe.
Pokój obszerny, z widokiem na morze. 95% pokoi ma widok na morze.
Pokój sprzątany codziennie, ręczniki wymianę codziennie, jeśli zostawicie je np w wannie.
Jedzenie pyszne. Cały tydzień greckie jedzenie. W innych hotelach w Grecji był jeden „Dzień Grecki” :)
Mimo początku sezonu pojawiały się kolejki, ale uważam, że to tylko na plus- nie powodowało bałaganu.
Basen stosunkowo niewielki, ale czyściutki.
Wydzielony brodzik dla dzieci.
Nie brakowało leżaków mimo dużego obłożenia.
Tak naprawdę jedyne, czego nam brakowało to możliwość kupienia w hotelu świeżo wyciskanego soku z pomarańczy :)
Ale można go nabyć w knajpach przy plaży:)
Dodatkowe info :)
Plaża ma łagodne zejście do wody, nie potrzeba używać obuwia plażowego.
Wokół hotelu są tylko wille mieszkalne, a jakieś 400 m od hotelu jest mały sklepik spożywczy, jest w nim też trochę pamiątek.
Na pazy są tawerny , ale nie korzystaliśmy, poza sokiem z pomarańczy :)
Mały płac zabaw dla dzieci z Kids Klubem.
Idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku.
Polecam.
Na zdjęciu zachód słońca z naszego pokoju.

Dostaliśmy pokój 4002
Na przeciwko tego pokoju są dwa pomieszczenia budowlano-gospodarcze.
Pracownicy hotelu przychodzili tam już o 7 rano. Parę razy obudziły nas ich głośne rozmowy.
Dotyczy to pokoi od 4002 do 4008.
Jeśli lubicie długo spać, wybierzcie inny pokój :)

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, 992bartoszz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monastery_Management, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Mayor Pelekas MonasteryOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019