Zrecenzowano: 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś ceni spokój i ciszę, to będzie zadowolony. Hotel Karavados Beach jest bardzo ładnie położony. Z balkonu rozpościera się piękny widok na morze i na góry. Hotel zadbany, jedzenie bardzo dobre i świeże. Obsługa bardzo miła. Czysto i przyjemnie. Nie ma tłoku pomimo zajętych wszystkich pokoi w hotelu. Do plaży trzeba kawałek dojść, ale krajobrazy umilają spacer :) plaża mała, ale bardzo ładna. Woda turkusowa, czysta. Jeżeli chcemy się wydostać poza hotel, zwiedzać to warto mieć samochód - ułatwia sprawę i pobyt. Polecam!

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 20 maja 2017

Hotel bardzo spokojny i kameralny, pokoje czyste i funkcjonalne chociaż bez ekstrawagancji ale zupełnie wystarczające pod względem wyposażenia. Jedzenie dość przeciętne ale bez większych powodów do narzekań, dzień wcześniej wybiera się jedno z trzech dań które przygotowuje kuchnia na obiadokolację. Minusem byli goście z za naszej wschodniej granicy którzy nie potrafili spokojnie poczekać na swoją kolej przy śniadaniu ale to nie wina hotelu. Bardzo ładnie i widokowo położony basen bez obłożenia (byliśmy w czerwcu) plaża blisko ale dość wąska. Kawałek dalej sklep i jakieś niewielkie bary, sama wyspa jest mało turystyczna więc można posmakować uroków grackiej prowincji. Wynajęcie auta na dwa dni pozwala zwiedzić właściwie całą Kefalonię, plażę Myrthos, jaskinię Melissani, red beach. Obsługa w hotelu życzliwa i na poprawnym poziomie z typowo greckim, południowym spokojnym podejściem do życia i pracy. Miejsce dobre dla osób chcących spędzić spokojny tydzień wakacji bez pośpiechu i internetu. Brak animacji i muzyki z głośników, no może pomijając grecki wieczór, bus hotelowy do stolicy jeździ co drugi dzień. Ogólnie uważam że obiekt warty polecenia dla osób nastawionych na odpoczynek bez krzykliwych atrakcji i dyskotek w cenach proporcjonalnych do standardu.

Termin pobytu: czerwiec 2016
3  Dziękujemy, mlopus
Zrecenzowano: 25 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne sniadania, spokojna okolica, pokoje czyste, obsluga bardzo pomocna, spacerowa odleglosc od pieknej plazy, w poblizu kilka przyjemnych restauracji (szczegolnie polecam Happiness). W hotelu malo sie dzieje, ale dla nas to nie byl problem. Polecam!! :)

Termin pobytu: lipiec 2016
2  Dziękujemy, guska91
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2015

Cichy i spokojny hotel , pokoje zupełnie przyzwoite z lodówką i kuchenką . Łazienka też przyzwoita . Całość szału nie robi ale jest na zupełnie przyzwoitym poziomie . W każdym razie Ci którzy lubią na wakacjach spędzać czas w pokoju mogą nie do końca być zadowoleni . Kuchnia również na przyzwoitym poziomie - jedzenie smaczne ale bez fajerwerków , śniadania w formie bufetu , myślę że zupełnie wystarczające – każdy znajdzie coś dla siebie . Ładny widok na pobliskie góry , basen moim zdaniem wystarczającej wielkości , plaża w odległości około 500-600 m . Obsługa bardzo miła i pomocna . Miejsce godne polecenia .

Termin pobytu: lipiec 2014
1  Dziękujemy, 828marekj
Zrecenzowano: 20 grudnia 2014

Jedzenie to całkiem ważna część wakacji - sympatyczny właściciel i obsługa recepcji, bus do stolicy, ani czystość w pokoju, czy też zachwycający morsko-górski widok, nie są wystarczające aby zatrzeć wrażenia z restauracji.

Dania serwowane na kolacje są przeciętne, w większości przypadków zimne, powtarzające się
- trzy razy w ciągu tygodnia dostałam udko z kurczaka. Trudno oprzeć się wrażeniu, że kuchnia wypycha to co im zostało z poprzednich dni, tworząc tylko inne kombinacje. Zamówienie czegokolwiek do picia wymaga wielu zabiegów i ogromnej cierpliwości. Kelnerzy mają zwyczaj zapominać, a wręcz ignorować wszelkie próby kontaktu.

Termin pobytu: wrzesień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi