Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Hotel bardzo czysty, obsługa przemiła. Mielismy pokój z balkonem z widokiem na morze. Bezpiecznie i spokojnie. W pobliżu sklepiku i miejscowe knajpki z muzyka i zabawami na żywo. Spacerkiem mozna udać się do większego miasteczka. W pobliżu wypożyczalnie aut. Mozna samodzielnie wybrac sie na cudowne plaże i kąpieliska z błękitną woda i bialym piaskiem. Polecamy Falasarna. Koniecznie trzeba zwiedzic miasto Chania. Jedzenie pyszne kazdy znajdzie cos dla siebie. Przepyszna osmiornica. Hotel spokojny. Na wypoczynek siga siga (slow life ) serdecznie polecam.

Dziękujemy, Musaka22
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Z plusów: Świetna baza wypadowa do samodzielnych wycieczek, cisza i spokój, komfortowe pokoje (chociaż nam trafiła się ciemna nora z nieco klaustrofobiczną łazienką). Dwa baseny, plaża wyposażona w leżaki, czysto i przyjemnie. W pobliżu tawerny i małe sklepiki, ok 2 km pieszo do większej miejscowości. Osobom narzekającym na plażę proponuję zorientować się, jak wyglądają plaże w Grecji. W większości są żwirowo- kamieniste.
Minusy: all inclusive oferowane przez hotel to jakiś żart. Bar czynny do 21.00 (?!), dostępne tylko trzy rodzaje lokalnego wina (obrzydliwe), lokalny bimber czyli raki oraz piwo - paskudny sikacz. O jedzeniu nawet nie warto wspominać - krótkie przedziały czasu na posiłki, jedzenie mało zróżnicowane, non stop to samo, zapomnijcie o greckiej kuchni (ta dostępna w osobnej restauracji za dodatkową opłatą). Posiłki ciężkie, tłuste, cały czas to samo, często z półproduktów i mrożonek, na dodatek po prostu obrzydliwe w smaku (odradzam kontakt z jakąkolwiek rybą). Desery- codzienne galareta i kremowe ciasta. Zupy najprawdopodobniej z torebki. Pieczywo nieświeże. Spodziewałam się wyboru owoców, typowej kuchni śródziemnomorskiej, owoców morza...Zdecydowanie najgorsze "all inclusive" z jakim miałam styczność. Hotel, który aspiruje na 5 gwiazdek powinien się wstydzić kuchni na poziomie praktyk w zawodówce gastronomicznej.
Brak wody w pokojach, łóżko małżeńskie to tak naprawdę złączone dwa pojedyncze łóżka. Łazienka bardzo mała, zero wentylacji - po prysznicu całkowicie zaparowana.
Gdy wyjeżdżaliśmy na wycieczkę, nie pozwolono nam zabrać ze sobą kilku kromek chleba (mieliśmy swój prowiant) - widocznie manager uznała, że lepiej pieczywo wyrzucić lub zostawić na obiad. Zamiast niego przygotowano nam tzw. "lunch box", na który składały się dwie butelki wody, dwie pomarańcze i dwie rozmiękłe kanapki.

Termin pobytu: maj 2019
3  Dziękujemy, Miss_Judit
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Brudna plaza. Jedzenie bardzo ciężkie, tłuste, codziennie to samo. W pokojach bardzo zimno, musieliśmy prosić o grzejnik elektryczny bo klimatyzacja nie działa. Duzy minus za brak wody w butelkach. Napoje tylko przy barze do 21. Jak zapomnisz wziac wode do pokoju na noc to usychasz do rana. Obsługa bardzo niemiła. Czepiają się o wszystkich o wszystko. 5 minut przed końcem posiłku zbierają ci już wszystko ze stołu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 5 listopada 2018

bylismy tam w jednym roku tydzień/2012/ i było tak fajnie ,ze za rok/2013/ pojechalismy na dwa! komfortowy,bardzo miła obsługa,jedzenie bardzo dobre,spokojnie,miło i fajnie,wszędzie można pojechać "wyspiarskim" autobusem,na Elafonissi,na Balos,do Chanii

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Aldona K
Zrecenzowano: 19 października 2018

Hotel położony z dala od centrum rozrywki, na wsi przy samej plaży. Budynki hotelowe w postaci niewielkich, dwupiętrowych pawilonów, kameralne i ciche. Apartamenty wygodne i czyste. W hotelu 3 bary dla gości, baseny dla dzieci i dorosłych, bezpłatne leżaki i paasole na plazy.

Średnie wrażenie zrobiło na mnie jedzenie w pakiecie all-inclusive. Mało autentyczne, powtarzalne, większośc ciężkostrawna. Paksudne desery!

Poważnym problemem natomiast jest centralnie sterowana klimatyzacja w pokojach, która nie dość, że chodzi cały czas, to jeszcze jest bardzo głośna, co w nocy było bardzo uciążliwe. Bez stoperów i przynajmniej ziołowych leków na sen nie obejdzie się przez pierwsze noce...

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi