Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Pierwszy pobyt rodziny na wyspie greckiej okazał się sukcesem :)
Hotel wyremontowany, czysto, przyjazna obsługa.
Wielka sypialnia (wielkie małżeńskie łoże), + dwie dostawki jednoosobowe zdały egzamin.
Do tego balkon z widokiem na góry (piękne zachody słońca) oraz morze.
Baseny czyste, nie ma się do czego przyczepić.
A brodziki dla gości w wieku 3 i 6 lat okazały się strzałem w dziesiątkę!
Restauracja w porządku, bar na piętrze super!
Zachody słońca na tarasie baru + super obsługa barmana i kelnerów
= zadowolona rodzina.

Mały minus - plaża. A właściwie jej czystość.
Wystarczyłoby troszeczkę posprzątać i odbiór byłby doskonały.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje rodzinne w ostatnim budynku (najbliżej morza) na 1. piętrze z widokiem na góry i morze.
Dziękujemy, grigorrr
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały, nieduży i bardzo zadbany hotel. Duża dbałość o czystość, bardzo dobre jedzenie i niezwykle przyjazny personel - cóż więcej potrzeba - bardzo polecamy - będziemy chcieli tu wrócić. Polecam pokoje z prywatnym basenem z widokiem na morze!

1  Dziękujemy, 266andrzejc
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel na najwyższym poziomie. Pokój komfortowy, piękne widoki. Jedzenie wyśmienite. Obsługa sympatyczna i kompetentna. Basen rewelacja. Bary, szczególnie na płazy . Chętnie wrócimy . Polecam serdecznie

1  Dziękujemy, Małgorzata N
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Wakacje na Krecie (lipiec 2019) w hotelu Solimar Aquamarine będziemy wspominać bardzo pozytywnie.
- Poprosiliśmy o pokój na piętrze i dostaliśmy go bez problemu. Był przestronny z ładną łazienką i podwójnym wygodnym łóżkiem. Piękny widok z balkonu na morze i półwysep Rodopou.
- Serwis codziennie.
- Ośrodek mieści się na dużej przestrzeni, otoczony bujną roślinnością, pięknie oświetlone ścieżki.
- Pyszne jedzenie, duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Najlepsze były kolacje. Nam przez 8 dni się nie znudziło.
- Personel bardzo przyjazny, zwłaszcza szef Petro. Pilnuje aby wszystko było najwyższej klasy. Niestety zawsze znajdzie się typowy Janusz, który przyjdzie na kolacje w japonkach.. Podczas posiłków kelnerzy podają wino i kawę do stolika.
- Recepcja bardzo pomocna. Dzwoni w imieniu gości w sprawach organizacji wycieczki, rezerwacji busa itp. Dla Nas najbardziej pomocny był pracujący na nocne zmiany Geronimo.
- Świetny wieczorny bar nad restauracją. Można napić się dobrego drinka również w all inclusive i nie będzie to wódka z fantą.
- Plaża jest nieoczyszczona. Nie chodzi o śmieci tylko o zachowanie naturalnej fauny i flory. Panuje tam cisza i spokój. Jest wyposażona w bezpłatne leżaki. Bar przy plaży jest płatny i na prawdę mini. Polecamy zabrać obuwie, bo przy brzegu są kamienie.
- Hotel leży na uboczu ok 4 km (1 godzina drogi pieszo) od miasteczka turystycznego Platanias. Można dojechać autobusem miejskim za nie więcej niż 2€. Jeśli ktoś chce wyjść z hotelu i iść od razu "w miasto" to musi wybrać inny. Dla ludzi lubiących ciszę i spokój ten będzie idealny.
- Hotel ma atrakcje dla dzieci. Pani animatorka nie wzbudziła naszego zachwytu. My cenimy sobie spokojny wypoczynek bez hałasujących dzieci i tu było kulturalnie (dało się przeżyć;).
Wady:
- W pakiecie macie jedną kolacje w restauracji a'la Carte, - nie dajcie się zwieść :) tak na prawdę podają tam te same produkty, które są na posiłku w hotelowej restauracji, tylko podane ładnie na dużych talerzach przez kelnera, nie ma możliwości wyboru dań tylko masz narzucone z góry. Jedynie danie główne można wybrać jedno z pięciu ale także z tych samych produktów, które dostępne są na co dzień. Nie zjecie krewetek w białym winie :) haczyk w a'la Carte jest taki, że musisz kupić wino w restauracji, bo all inclusive nie obejmuje :) co jest absurdalne.

1  Dziękujemy, Małgośka H
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Długo będziemy wspominać pobyt w hotelu Solimar Aquamarine. Pokój rodzinny przestronny, w sam raz dla rodziny z dwójka dzieci. Łóżka wygodne, w jednej części może małżeńskie, w drugie za rozsuwanymi drzwiami dwa łóżka pojedyncze. Lazienka w porządku. Pokoj dobrze wyciszony, ani razu nie słyszeliśmy sąsiadów mimo, że mieszkała tam rodzina z dziećmi. Sprzątanie codziennie łącznie z wymianą ręczników. Stalym rytuałem byl dla nas wieczorny wypoczynek na balkonie. Bajka! Na występ zespołu "na żywo" w pubie nad recepcją nie musieliśmy iść bo doskonale byo słychać :) Dobrym rozwiązaniem jest to, że recepcja, restauracja i pub na dachu znajdują się w jednym budynku a pokoje w trzech innych i nic nie zakłóca spokoju gości np zapachy z restauracji czy dostawy. Jedzenie smaczne. Mimo, że mieliśmy jednego niejadka to zawsze coś się znalazlo co zasmakowalo. Do obiadu i kolacji sporo owoców, deserów, ciast. Obecne live cooking przy każdym posiłku. Lezakow przy basenie dla wszystkich wystarczylo, o której porze by się przyszło zawsze można było znaleźć wolne. Trochę za zimna woda brodziku dla dzieci ale nasze dzieci akurat wolaly plywac w dużym. Przekąski przy basenie ok. Braki uzupelniane. Jedyny minus to brzydka plaża z kamieniami. Są leżaki, jest ratownik. Dzieci lubily przychodzić że względu na duże fale :)

1  Dziękujemy, Ewelina G