Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel na świetnym poziomie i nie rozumiem negatywnych opinii. Spędziliśmy cudowny tydzień i hotel zaskoczył nas pozytywnie. Piękny widok z pokoju (zwykły pokój, bez basenu). Jedzenia bardzo dużo i smaczne. Drinki alkoholowe - nierozcienczane, smaczne. Obsługa bardzo miła. Świetny wieczór na kolacji a'la carte - miła niespodzianka - kolacja czterodaniowa na wysokim poziomie. Pokoje sprzątane codziennie, jednego dnia mieliśmy problem z mrowkami ale szybko został rozwiązany. Wielki plus za to że mimo wymeldowania o 12 a wylotu o 22 pozwolono nam w pełni korzystać z all inclusive, wszelkich basenów, toalet i pryszniców! Super hotel! Zdecydowanie polecam

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel, super basen ze słodka wodą .Bardzo dobre jedzenie, owoce morza , jagnięcina wieczory tematyczne grecki, francusku , chiński . Oddzielne jedzenie dla dzieci Pokoje duże bardzo wygodne . Hotel naprawdę warty polecenia jedyny mankament to kiepska kawa.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, FellowTraveler268010
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tydzień temu wróciliśmy z bardzo udanych wakacji w hotelu Solimar Aqua Marine, hotel wspaniały, obsługa w recepcji bardzo pomocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mieliśmy pokój z prywatnym basenem poprostu bajka. Pokoje dziennie sprzątane, wszyscy bardzo mili. Gorąco pozdrawiamy pana barmana na basenie robil nam wspaniałe drinki. Ogólnie pobyt bardzo udany, mam nadzieję że jeszcze uda nam się jeszcze przyjechać do tego cudownego hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Beti G
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Witam! Przeczytałem kilka dobrych i złych recenzji o tym hotelu zanim się tam wybrałem i sądzę, że hotel przeszedł sporą zmianę po modernizacji. Mój wyjazd był kupiony z dnia na dzień i nie zagłębiałem się w wyszukiwania - a pobyt wyglądał tak:
- dostałem pokój 245 - był widok na ogród, na morze - bliska lokalizacja do basenu i restauracji.
Przyjechaliśmy do hotelu około 1 w nocy - recepcjonista był bardzo miły - udzielił wszystkich niezbędnych informacji - na powitanie dostaliśmy posiłek w lodówce, napoje i butelkę powitalną :) Pokój duży, łazienka też duża - wszystko po remoncie - styl nowoczesny. na podłodze płytki - osobiście uważam, że przytulniejsze są pokoje z wykładziną... Taras też spory, bariera odgradzająca zrobiona ze szkła. Klimatyzacja działa bardzo dobrze - Internet działał wyśmienicie, TV prawie nie używałem - ale jest ok - było też coś po polsku. Pokój był sprzątany codziennie, ręczniki wymieniane. W pokoju jest też bezpłatny sejf, zestaw do kawy i herbaty.
Jeżeli chodzi o sam obiekt to recepcja przestronna - klimatyzowana. Restauracja główna duża urządzona nowocześnie, poza nią jest też restauracja la carte, bar na piętrze, pool bar i bar przy plaży.
W obiekcie jest siłownia, sklep i centrum spa.
Sam hotel umieszczony jest z dala od centrum - więc moim zdaniem fajny dla rodzin zwłaszcza z dziećmi.
Jest tam basen centralny i basen dla dzieci. Zawsze są miejsca na leżakach przy basenie i na plaży.
Hotel ma też swój parking.
Jednak moim zdaniem największą zaletą tego hotelu jest obsługa - zaczynając od recepcji, poprzez kelnerów, barmanów, obsługę spa i animatorki - wszyscy są mili, uczynni, komunikatywni. Barmani to odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, animatorka to wulkan energii - przesympatyczna, kelnerzy i kelnerki to też przesympatyczni ludzie którzy pracują tam od rana do zmierzchu.
Co bym zmienił w tym obiekcie:
- bar przy plaży to słabizna - tam powinien być budynek podobny do tego przy basenie -
- bar przy plaży powinien być traktowany jak ten przy basenie - nie powinien być dodatkowo płatny dla gości z opcją all inclusive
- droga do plaży powinna być bardziej zadbana/ zagospodarowana

Wskazówka dotycząca pokoi: Byłem w pokoju 245 - było cicho, blisko do basenu i restauracji
Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Tom-49er
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Super hotel, z bardzo fajną obsługą ;) Jedzenie bardzo dobre, drinki przepyszne :)
Do morza trzeba podejść kawałek spacerkiem, ale nam to nie przeszkadzało.

Polecamy pokój VIP z widokiem na morze i prywatnym basenem - bajka <3

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty VIP z prywatnym basenem są świetne