Zrecenzowano: 6 września 2017

Parę dni temu wróciliśmy z pobytu w tym hotelu. Można by było dużo pisać może zacznę od hotelu. Hotel położony w lasku przy morzu. Zejście do morza rozciąga się wzdłuż hotelu po kamienistym brzegu. Leżaki z hotelu ludzie ustawili przy morzu więc można z nich korzystać za darmo. Również przy basenie są leżaki, lecz i ilość zarówno przy morzu jak i basenie bardzo mała.
Hotel usytuowały nie daleko portu, centrum w którym można zrobić zakupy czy napić się drinka czy nawet przespacerować się, Do centrum jakieś mniej więcej koło 3,5 km - spacerkiem jakieś 30 minut. Do centrum idzie się wzdłuż morza wyasfaltowaną drogą.
Co do pokoi w tym hotelu powiem,że bardzo małe oraz łazienki malutkie, Razem z chłopakiem mieliśmy trudność aby w dwójkę umyć zęby. W hotelu niby pisze, że łazienki są wyposażone w suszarkę do włosów, jednak to nie prawda bo suszarkę można dostać na recepcji. Więc trzeba tam iść i zapytać, jednak na cały hotel mają może z 30 sztuk przez pierwsze dwa dni chodziłam i nie mieli bo nikt nie oddawał, więc lepiej zabrać sobie swoją. Ręczniki wymieniają codziennie, lecz jednak pokojówka myje tylko podłogę w łazience i nie sprząta pokoju. Praktycznie w każdym z pokoi jak rozmawialiśmy z gościami są jakieś stare brzydkie plamy na dywanie. W pokoju również brakowało jakiejś dodatkowej pułki, jest tylko stoik na którym za bardzo nie da się dużo ułożyć. Klimatyzacja sprawna.
Posiłki..... śniadania codziennie jedno i to samo, nic nowego (ser, szynka, biały serek, pasztet, jajecznica i parówki) śniadania były monotonne, raz na cały tydzień zrobili jakieś placki z jajka i groszku. Co do kolacji to zawsze były dwie zupy jednak jedną z nich codziennie był rosół z kostki. Drugie dania były urozmaicone, czasami na kolacji było aż za dużo mięsa a czasami nie było co jeść ( makarony, warzywa różnego rodzaju, mięsa, gulasze , itp ) i był stół z deserami. Do śniadanie sorki bezpłatne i woda a do kolacji trzeba sobie kupować coś do picia.
Co do wyspy na której znajduję się hotel, to można powiedzieć , że jest trochę drożej niż na lądzie. I najgorszym minusem właśnie tej wyspy jest to, że jak chcieliśmy jechać na wiycieczkę musieliśmy płynąc promem 2 godziny do splitu i później stamtąd zabierał autokar. Więc zrezygnowaliśmy z wycieczek. Jednego dnia wypożyczyliśmy rowery w wypożyczalni przyhotelowej na 5 godzin. Na rowerze można przejechać się do pobliskich miast takich jak Jelsa czy Stari Grad, oraz wiele innych.
Ogólnie nie było źle, polecam hotel.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, sabinaweg
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017

Spędziliśmy w tym hotelu gronie rodzinnym ponad tydzień, położenie bajeczne, blisko morza. Pokoje czyste i zadbane, w pierwszym pokoju mieliśmy problem z mrówkami, ale zostaliśmy od razu przeniesieni do innego pokoju, gdzie nie było z tym problemu.
Śniadania i obiadokolacje bardzo smaczne, mimo, że bardzo powtarzalne (przez cały tydzień był rosół).
Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Z miłą chęcią wrócimy !

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, MateuszA455
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Tragiczne miejsce brud w pokojach. Pokoje jak w więzieniu grzyb na ścianach w szafach. Śmierdzi , jedzenie okropne i bez urozmaicenia. Bardzo drogi.
Jedynie obsługa miła.
Pokoje zdjęcia , które hotel oferuje na stronie są zupełnie inne w rzeczywistości. Internet płatny i nie działa. Przez warunki , które zastaliśmy w tym hotelu mieliśmy zepsute wakacje.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, AgnieszkaM4733
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2016

Hotel skromny,pokoje podstawa,ale czyste i schludne! Blisko plaża i to nie jedna,albo piasek,albo skałki czy kamieniste,kto co lubi,nurkowanie extra!Blisko sklepy,tawerny,jedzenie spoko! Pokoi trochę dużo,ale nie widać tłoku,wieczorki taneczne do sobota,wycieczki statkiem do Jelsy chyba co wieczór:) bardzo miło i przyjemnie,byliśmy tam drugi raz,poprzednio w 2006 roku:)

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, In H
Zrecenzowano: 12 czerwca 2015

Hotel nie jest może super eksluzywny ale równowartość cenowa chyba wiąże się nie z luksusem. Hotel posiada ** a nie ****** także nie bardzo rozumiem kto czego oczekiwał? Nie jedzie się po to żeby siedzieć w pokoju tylko zwiedzać i cieszyć oko pięknymi okolicami, ciepłym morzem i przejrzystym jak woda w wannie. Jedzenie? Hm myślę że nikomu się nie dogodzi. Dla mnie pozytywnie. Pozdrawiam załoge.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje wszystkie podobne do siebie
Termin pobytu: lipiec 2014
5  Dziękujemy, Martyna K