“Kolacja”
Konoba Toni — recenzja

Konoba Toni
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Dol)
Zrecenzowano 7 września 2019

Ogólnie słabo. Jedzenie bardzo średnie na poziomie przydrożnego baru a ceny restauracyjne. Danie główne nie zawiera żadnych dodatków ani ziemniaków ani frytek ani sałatki i wszystko trzeba domówić dodatkowo co znacznie podwyższa koszt potrawy.

Dziękujemy, Leszek O

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zwiedzających stare miasteczko dół w samo południe cieszyliśmy się że mamy gdzie napić się chłodnej wody. Jednak miejsce okazało się rozkoszą dla podniebienia. Regionalne produkty jak owczy ser i pršut nie pozwoliły spokojnie odpocząć naszym brzuchom. Domowa oliwa i świeże czarne i zielone oliwki pełne smaku Chorwacji rozbudziły nasze zmysły. Na koniec raczyliście się rozkoszować domowymi słodkościami które postawiły wielka kropkę nad i. :) Do tego wszystkiego grzechem było by nie wspomnieć o braciach którzy z sympatia i zaangażowaniem potrafią wciągnąć w świat kulinarnych uniesień. Warto tu usiąść pod drzewkami kiwi i pomarańczy w miejscowości przenoszącej mąż w przeszłość tego miejsca. Dzisiaj pisząc ta recenzje nie umiem opędzić się od zapachu i smaku którym Toni nas ugościli.

Dziękujemy, kiszluk
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy spacerując po Dol. Pyszna zimna płyta serów i prosciutto. Pyszne wino, do tego ciastko, które można skosztować tylko tu - urokliwe miejsce- chętnie tu wrócimy

Dziękujemy, 462justynag
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzając miasteczko Dol można zajrzeć do tej restauracji. Obsługa bardzo pomocna, dania poprawne moim zdaniem bez tego lokalnego wykończenia jakie mógłby się oczekiwać w tego typu miejscach. Jest to jedna z dwóch restauracji w okolicy XI-to wiecznego kościółka jednak to ta druga chyba serwuje bardziej lokalną kuchnie wraz z lokalnym sposobem przygotowania potraw. Oczywiście bardzo dobre i sycące ciasto, z którego miasteczko Dol jest znane.

Dziękujemy, _ukaszsH2880US
Zrecenzowano 26 września 2017

Dol to bardzo niepozorne miejsce. Trafiliśmy do tej restauracji kierowani chęcią spróbowania ciasta, które robią tylko w Dolu, a skończyliśmy jedząc cały obiad. Zamówiliśmy smażone kalmary i faszerowane papryki - PYSZNE ! Bardzo dobrze zrobione owoce morza, przede wszystkim świeże ! Papryki, które polecił nam kelner były fantastyczne! Ciasto na deser bardzo ciekawe, warte spróbowania :) Obsługa przesympatyczna, widać, że to rodzinna restauracja :)) Dodatkowym plusem jest to, że można kupić też bardzo dobre lokalne produkty (wino, oliwa) produkowane przez tą samą rodzinę. ZDECYDOWANIE POLECAM ! Mają nawet menu po polsku :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Martyna D

Konoba Toni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Podstrana, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Toni? Podziel się wrażeniami!