“Zakakujące miejsce”
Konoba Toni — recenzja

Konoba Toni
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Dol)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy spacerując po Dol. Pyszna zimna płyta serów i prosciutto. Pyszne wino, do tego ciastko, które można skosztować tylko tu - urokliwe miejsce- chętnie tu wrócimy

Dziękujemy, 462justynag

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzając miasteczko Dol można zajrzeć do tej restauracji. Obsługa bardzo pomocna, dania poprawne moim zdaniem bez tego lokalnego wykończenia jakie mógłby się oczekiwać w tego typu miejscach. Jest to jedna z dwóch restauracji w okolicy XI-to wiecznego kościółka jednak to ta druga chyba serwuje bardziej lokalną kuchnie wraz z lokalnym sposobem przygotowania potraw. Oczywiście bardzo dobre i sycące ciasto, z którego miasteczko Dol jest znane.

Dziękujemy, _ukaszsH2880US
Zrecenzowano 26 września 2017

Dol to bardzo niepozorne miejsce. Trafiliśmy do tej restauracji kierowani chęcią spróbowania ciasta, które robią tylko w Dolu, a skończyliśmy jedząc cały obiad. Zamówiliśmy smażone kalmary i faszerowane papryki - PYSZNE ! Bardzo dobrze zrobione owoce morza, przede wszystkim świeże ! Papryki, które polecił nam kelner były fantastyczne! Ciasto na deser bardzo ciekawe, warte spróbowania :) Obsługa przesympatyczna, widać, że to rodzinna restauracja :)) Dodatkowym plusem jest to, że można kupić też bardzo dobre lokalne produkty (wino, oliwa) produkowane przez tą samą rodzinę. ZDECYDOWANIE POLECAM ! Mają nawet menu po polsku :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Martyna D
Zrecenzowano 13 grudnia 2015

Super rodzinna knajpka z bardzo smacznym jedzeniem. Wlasciel jest przemiły. super warto odwiedzic.
Takie restauracje sa najlepsze bo nie nalezy miec do nich zadnych oczekiwan zawsze bedzie smacznie.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, j0sethefirst
Zrecenzowano 15 listopada 2015

Miejscowość sprawia wrażenie zatrzymanego czasu w dolinie. Restauracja ma swój nie powtarzalny klimat jedzenie dobre a zwłaszcza, że regionalne. Będąc w Dol nie wolno opuścić praktycznie jedynej atrakcji tego miejsca.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Wojtek A

Konoba Toni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Podstrana, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Toni? Podziel się wrażeniami!