“Uczta dla podniebienia”
Kastil Gospodnetic — recenzja

Kastil Gospodnetic
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Dol)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Już sam widok powala. Potem jest jeszcze lepiej. Właściciel i kucharz w jednej osobie ma świadomość tego, co robi i że każdy detal ma znaczenie, począwszy od menu, a na opowiedzeniu historii zamku, w którym znajduje się owe czarujące miejsce, kończąc. Pyszne białe wino, przystawki proste, ale najwyższej jakości. Menu niewielkie, ale dokładnie przemyślane. Wszystkie dania główne, których mieliśmy okazję spróbować były wyśmienite. Na koniec kawa po turecku i ciasta pomarańczowe oraz dalmatyńskie. Najlepsze ukonorowanie tego wieczoru. Wybierając się tam trzeba jednak zarezerwować stolik, bo można trafić na brak miejsc.

Dziękujemy, Leszek O

Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie wizyta tam była czymś niezapomnianym. Przemiły kelner, niesamowite widoki, zwiedzanie zabytkowego domu oraz smak potraw złożyło się razem na wyższy poziom konsumpcji.
Naprawdę warto.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, KamilaK2957
Zrecenzowano 7 września 2017

bylem juz drugi raz na kolacji z przyjaciolmi .wieczor bardzo udany peka z osmiornica wysmienita .przystawki na poczatek jak zawsze pyszne pasztet z tunczyka pasta z oliwek wysmienita anchuas z kaparami .na deser ciasto pomaranczowe i oczywiscie biale winko .miejsce pelne magii ,

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, badzibytom
Zrecenzowano 21 września 2016

Do restauracji Kastil Gospodnetic wybraliśmy się podczas ostatnich wakacji. Miejsce to wywołało w nas po prostu zachwyt! Od przekroczenia progu restauracji można było wyczuć rodzinną i bardzo serdeczną atmosferę.
Zamówiliśmy danie, jakim szczyci się restauracja i jest jej sztandarową pozycją, przygotowywane na grillu w unikatowy i tradycyjny sposób - Peka i Octopus peka.
Wszystko było wprost wyśmienite, a przy tym porcje bardzo solidne. Zarówno ja i mój chłopak, jak i ucztujący z nami znajomi byli zachwyceni. Jednak to, co smakowało nam najbardziej to PRZEPYSZNE ciasto, jakie zostało nam podane na deser. Oh! to było niebo w gębie! Wspaniałe pomarańczowe, z chrupiącą skórką i kleksem z kwaśnej śmietany. Nigdy nie jedliśmy czegoś podobnego i... nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności i zamówiliśmy jeszcze po porcji ciasta na wynos :)
Urokliwe miejsce, wspaniałe widoki, a do tego otaczająca nas serdeczna atmosfera sprawiły, że pewnie nie raz jeszcze tam wrócimy :)

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, TaAgaTa_Wawa
Zrecenzowano 10 września 2016

Miejsce pełne uroku, sympatyczni Właściciele i oczywiście pyszne jedzenie. Zamówiliśmy wszystkie trzy tradycyjne dania i byliśmy zachwyceni.
Gorąco polecamy to miejsce :)
Mamy nadzieję tam wrócić :)

Termin wizyty: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, agaipawel

Kastil Gospodnetic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Omis, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Kastil Gospodnetic? Podziel się wrażeniami!