“Polecam!!!”
Barba — recenzja

Barba
Nr 3 wśród 20 Restauracje (Donji Seget)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Dania bardzo dobre. Obsługa na wysokim poziomie. Jedzenie było wyśmienite. Jeśli jesteście w pobliżu Trogiru, polecam odwiedzić to miejsce :)

Dziękujemy, jatuzo

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Totalnie niepozorne miejsce. Jedzenie petarda !!! Najlepsze kalmary jakie jadłem!! Sztos. Polecamy !!

Dziękujemy, milkweedowy
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z wyśmienitym jedzeniem i znakomitą obsługą. Ceny adekwatne do jakości. Napewno wrócimy !!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kornels2019
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ryby,owoce morza świeże, dobrze przygotowane,apetycznie podane.Ceny wysokie,ale adekwatne do jakości. Miła obsługa. Przyjemny wystrój.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, anetaw364
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Myślę, że każdy kto chce zjeść dobry obiad czy kolację powinien trafić do tej restauracji. Będąc wielokrotnie w Chorwacji nie jadłam tak przepysznych kalmarów. Smak zapamiętam na długo. Porcja bardzo duża i bardzo smacznie. Napewno wrócę skosztować innych owoców morza

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, agatam878

Barba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trogir, Split-Dalmatia County
Split, Split-Dalmatia County

Trogir, Split-Dalmatia County

Donji Seget, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Barba? Podziel się wrażeniami!