Zrecenzowano: 8 września 2019

Jedzenie : Świetne różne potrawy pokoj: Łozko lazienka co chciec wiecej i tak sie tak nie przebywa oprocz spania :) (codziennie sprzatany). Widoki piekne. obsługa świetna. Codziennie sa jakies atrakcje dla gosci (Quizy muzyka na zywo czy karaoke)
czego chciec wiecej? Jesli ktos sie zastanawia nad spedzeniem tam wakacji, to niech sie nie obawia! JEST CUDOWNIE :)

Dziękujemy, Puella93
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel odnowiony. Pokój w budynku głównym bardzo ładny z widokiem na góry. Bardzo czysto, miła obsługa. Winda, w budynkach bocznych nie ma windy. Niestety teren hotelowy nie jest wydzielony i naokoło budynków są ulice i jeżdżą samochody. Jedzenie jest dość monotonne i ciężkie. Mało warzyw, ale zawsze można coś wybrać. Dużo leżaków. Niestety jest dużo Polaków, którzy zachowują się tragicznie. Przekleństwo dochodzące z morza były codziennością. Morze czyste, plaża betonowo-kamienista. W zatoczce dmuchane platformy, ale na głębokiej wodzie- dla potrafiących pływać. Dla amatorów snorkowania- mało ciekawe dno. Trochę ławic rybek.

Dziękujemy, malgorzatak321
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Jestem zadowolona z pobytu w Hotelu Morenia. Bardzo przyjemna obsługa, leżaki, parasole i ręczniki na plażę w cenie, bar przy plaży z możliwością robienia samemu drinków w ulubionych proporcjach. Wysoki standard pokoi, pokój ekonomiczny z widokiem na góry. Posiłki dobrze wyglądają, ale nie smakują, napoje strasznie słodkie. Urocze miasteczka Zaostrog i Podaca, gdzie można dojść pieszo i kupić wieczorami regionalne wyroby. Piękny Stary Zaostrog i Stara Podaca (w górach) gdzie polecam pojechać na skuterze (wynajem m.in. przy samym hotelu za 260 kn. 24/h). Możliwość wynajmu rowerów, roweru wodnego, łodzi, kajaków i innych. Sporo jeżowców, krabów, krabów pustelników w muszlach, kolorowych ryb, a nawet spotkałam kolibry oraz osła daleko w górach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój ekonomiczny z widokiem na góry
Dziękujemy, AlaZofia
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetny Hotel-po remoncie. Bardzo czysto i pachnąco.Świetna obsługa. Dwa baseny plus dwie plaże(betonowa i żwirkowa). Jedzenie bardzo dobre. Śniadanie,lunch,snak i kolacja,nikt głodny nie chodził :).
Przez cały czas do dyspozycji gości: owoce, napoje, ciasteczka, popcorn i inne przekąski. Alkohol ,który stał na barze. Można było z niego korzystać, bez pomocy obsługi.
Polecam

Dziękujemy, jmd1963jacek
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel rewelacyjny, czysty, zadbany. Widoki cudne. Obsługa miła i pomocna. Bardzo wysoki standard, pyszne jedzenie, wystarczająco dużo leżaków dla każdego. Jestem pewna, że każdy byłby bardzo zadowolony z urlopu w tym hotelu, nawet ktoś bardzo wymagający. Animacje ciekawe.....wszystko na wielki plus, wręcz ogromny ;) Jednym słowem marzenie. Polecam, polecam, polecam. To must be na mapie Chorwacji ;) Na pewno tam wrócę. Wycieczką opiekowało się biuro Tui - również polecam serdecznie, wszytko wyjaśniono nam dokładnie przed wyjazdem, rezydentka faktycznie dostępna na miejscu i kompetentna, powrót bez niespodzianek i opóźnień.

Dziękujemy, Anna K