Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel odnowiony. Pokój w budynku głównym bardzo ładny z widokiem na góry. Bardzo czysto, miła obsługa. Winda, w budynkach bocznych nie ma windy. Niestety teren hotelowy nie jest wydzielony i naokoło budynków są ulice i jeżdżą samochody. Jedzenie jest dość monotonne i ciężkie. Mało warzyw, ale zawsze można coś wybrać. Dużo leżaków. Niestety jest dużo Polaków, którzy zachowują się tragicznie. Przekleństwo dochodzące z morza były codziennością. Morze czyste, plaża betonowo-kamienista. W zatoczce dmuchane platformy, ale na głębokiej wodzie- dla potrafiących pływać. Dla amatorów snorkowania- mało ciekawe dno. Trochę ławic rybek.

Dziękujemy, malgorzatak321
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Jestem zadowolona z pobytu w Hotelu Morenia. Bardzo przyjemna obsługa, leżaki, parasole i ręczniki na plażę w cenie, bar przy plaży z możliwością robienia samemu drinków w ulubionych proporcjach. Wysoki standard pokoi, pokój ekonomiczny z widokiem na góry. Posiłki dobrze wyglądają, ale nie smakują, napoje strasznie słodkie. Urocze miasteczka Zaostrog i Podaca, gdzie można dojść pieszo i kupić wieczorami regionalne wyroby. Piękny Stary Zaostrog i Stara Podaca (w górach) gdzie polecam pojechać na skuterze (wynajem m.in. przy samym hotelu za 260 kn. 24/h). Możliwość wynajmu rowerów, roweru wodnego, łodzi, kajaków i innych. Sporo jeżowców, krabów, krabów pustelników w muszlach, kolorowych ryb, a nawet spotkałam kolibry oraz osła daleko w górach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój ekonomiczny z widokiem na góry
Dziękujemy, AlaZofia
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetny Hotel-po remoncie. Bardzo czysto i pachnąco.Świetna obsługa. Dwa baseny plus dwie plaże(betonowa i żwirkowa). Jedzenie bardzo dobre. Śniadanie,lunch,snak i kolacja,nikt głodny nie chodził :).
Przez cały czas do dyspozycji gości: owoce, napoje, ciasteczka, popcorn i inne przekąski. Alkohol ,który stał na barze. Można było z niego korzystać, bez pomocy obsługi.
Polecam

Dziękujemy, jmd1963jacek
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Hotel rewelacyjny, czysty, zadbany. Widoki cudne. Obsługa miła i pomocna. Bardzo wysoki standard, pyszne jedzenie, wystarczająco dużo leżaków dla każdego. Jestem pewna, że każdy byłby bardzo zadowolony z urlopu w tym hotelu, nawet ktoś bardzo wymagający. Animacje ciekawe.....wszystko na wielki plus, wręcz ogromny ;) Jednym słowem marzenie. Polecam, polecam, polecam. To must be na mapie Chorwacji ;) Na pewno tam wrócę. Wycieczką opiekowało się biuro Tui - również polecam serdecznie, wszytko wyjaśniono nam dokładnie przed wyjazdem, rezydentka faktycznie dostępna na miejscu i kompetentna, powrót bez niespodzianek i opóźnień.

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Zdjęcia katalogowe w 100% obrazują rzeczywisty, piękny wygląd hotelu. Przepiękne krajobrazy, schludne i czyste pokoje oraz otoczenie hotelu, miła, pomocna obsługa hotelowa oraz bardzo smaczne, urozmaicone potrawy to tylko kilka z atutów tego miejsca. Tak naprawdę za każdy odrębny aspekt składający się na pobyty hotel powinien otrzymać maksymalną liczbę gwiazdek. Powrót do domu był smutnym zetknięciem się z codzienną rzeczywistością..tym bardziej, że wracało się z raju.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, mo_michalak