“Znakomita z pięknym widokiem”

Restaurante El Guanche / Alte Schule
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Masca)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, dużo stolików, przystępne ceny, piękne widoki, wspaniały klimat miejsca, polecam !!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, jaros_awk840

Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do restauracji czytając wcześniej opinie w internecie. Zgodnie z tym co przeczytaliśmy, jedzenie było wyśmienite. Wszystkie dania są bez mięsa, ale nawet jak ktoś nie wyobraża sobie obiadu w ten sposób, warto spróbować. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krystian M
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała, klimatyczna restauracja. Mały wybór dań ale każde jest przygotowane ze świeżych, lokalnych składników. Ciekawy wybór napojów można np. spróbować prawdziwego soku z kaktusa. Widok jest doskonały, nieoczywista lokalizacja, nie spotyka się tam tłumów ludzi.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super polecam. Jedzenie pyszne widoki piękne .Lepiej wcześniej rezerwować miejsca bo jest około 10 stolików.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Głównym atutem tej restauracji jest taras z pięknym widokiem na góry i ocean . Takie widoki zapamiętuje się do końca życia. Menu restauracji proste lokalne nie wyszukane- dlatego daje cztery gwiazdki. Obsługa mówi w języku angielskim ceny przyzwoite jedliśmy zupę warzywna i tortille która jest w smaku porównywana do naszych polskich placków ziemniaczanych, podawana z przecierem z jabłek , dziwne ale zjadliwe. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Dorota D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FamKoenig, Propietario, Restaurante El Guanche / Alte SchuleOdpowiedź udzielona 7 lipca 2018

Dear Dorota,

Thanks for taking your time to leave a review.

We are glad to know that your visit was satisfying and we hope to welcome you back soon!

Many regards, Marysol König.

Restaurante El Guanche / Alte Schule — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Granadilla de Abona, Teneryfa
Puerto de la Cruz, Teneryfa

Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Restaurante El Guanche / Alte Schule? Podziel się wrażeniami!