“Pyszne jedzenie”

Restaurante El Guanche / Alte Schule
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Masca)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do restauracji czytając wcześniej opinie w internecie. Zgodnie z tym co przeczytaliśmy, jedzenie było wyśmienite. Wszystkie dania są bez mięsa, ale nawet jak ktoś nie wyobraża sobie obiadu w ten sposób, warto spróbować. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krystian M

Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonała, klimatyczna restauracja. Mały wybór dań ale każde jest przygotowane ze świeżych, lokalnych składników. Ciekawy wybór napojów można np. spróbować prawdziwego soku z kaktusa. Widok jest doskonały, nieoczywista lokalizacja, nie spotyka się tam tłumów ludzi.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Iwona P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super polecam. Jedzenie pyszne widoki piękne .Lepiej wcześniej rezerwować miejsca bo jest około 10 stolików.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Marcin N
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Głównym atutem tej restauracji jest taras z pięknym widokiem na góry i ocean . Takie widoki zapamiętuje się do końca życia. Menu restauracji proste lokalne nie wyszukane- dlatego daje cztery gwiazdki. Obsługa mówi w języku angielskim ceny przyzwoite jedliśmy zupę warzywna i tortille która jest w smaku porównywana do naszych polskich placków ziemniaczanych, podawana z przecierem z jabłek , dziwne ale zjadliwe. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Dorota D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FamKoenig, Propietario, Restaurante El Guanche / Alte SchuleOdpowiedź udzielona 7 lipca 2018

Dear Dorota,

Thanks for taking your time to leave a review.

We are glad to know that your visit was satisfying and we hope to welcome you back soon!

Many regards, Marysol König.

Zrecenzowano 23 października 2017 z urządzeń przenośnych

Plusy:
- Pyszne jedzenie
- Piekne widoki
- Mila obsługa mówiąca po angielsku
- Typowe dla wioski dania i owoce

Minusy:
- Mały wybór
- Brak dan z mięsem

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, luczkiw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FamKoenig, Propietario, Restaurante El Guanche / Alte SchuleOdpowiedź udzielona 21 grudnia 2017

Drodzy Kamil K:

Dziękujemy za czas poświęcony na docenienie nas za pośrednictwem Trip Advisor.

Cieszymy się, że jedzenie, poglądy i personel były do ​​Państwa gustu.

Wyjaśnij, że wybór dań został skrócony, ponieważ produkt jest świeży i musimy go przygotować w tej chwili, jednak masz rację.

Wyjaśnij, że nie mamy mięsa ani ryb, ponieważ jesteśmy wegetariańską restauracją z opcją wegańską.

Niestety nie mówimy po polsku iz góry przepraszam, jeśli jest coś, czego nie rozumiesz, biorąc pod uwagę, że jest tłumaczone przez tłumacza Google.

Mamy nadzieję, że wkrótce do zobaczenia!

Z poważaniem,
Marysol König

Restaurante El Guanche / Alte Schule — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Granadilla de Abona, Teneryfa
Puerto de la Cruz, Teneryfa

Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Restaurante El Guanche / Alte Schule? Podziel się wrażeniami!