“Pyszne jedzenie”
Mama's Kitchen — recenzja

Mama's Kitchen
Nr 3 wśród 21 Restauracje (Gennadi)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

W Gennadi spedzalismy urlop.w mama's kitchen jadalismy kazdego dnia,poniewaz bylo tam bardzo smacznie ,jedzenie przygotowywane bylo na poczekaniu,a przed jedzeniem mozna bylo sprobowac swietnego wina lokalnego,obsluga byla bardzo przyjazna i mila,kelnerzy pozdrawiali nas juz przy wejsciu,pomagali w doborze dan :) wkladali wiele serca w przygotowanie pysznego jedzenia,reststauracja znajduje sie na powietrzu w otoczeniu drzew oliwowych i cytrynowych co sprawialo fajny grecki klimat...bardzo polecam ta restauracje warto tam jesc bo jest naprawde smacznie :)

Dziękujemy, Ela C

Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do Mama’s Kitchen na Rodos trafiliśmy w czasie wycieczki objazdowej po tej greckiej wyspie. Restauracja posiada pomieszczenie wewnątrz klimatyzowane oraz na zewnątrz. Menu typowe greckie czyli sałatki i souvlaki do tego bardzo przyzwoite wino domowe albo piwo. Obsługa jak na Grecję szybka. Polecam jak chcecie dobrze zjeść.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ekspert66
Zrecenzowano 12 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w Gennadi kilka razy odwiedziliśmy ta knajpkę. Klimatyczna, przystępne ceny jak na Grecję i mają przepyszną pizze, która jedliśmy co 2 dzień praktycznie :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, truskawkab
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Miła przyjazna atmosfera. Jadłam sałatkę grecka z pita. Wszystko było jak należy. W ogrodzie jest romantycznie i dużo miejsc do siedzenia a we wnętrzu zwyczajnie.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 30 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja typowo grecka z domowym jedzeniem fajna lokalizacja klimatyczny ogródek mila obsługa przystępne ceny całość ok

Termin wizyty: maj 2016
1  Dziękujemy, 64joannap

Mama's Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mama's Kitchen? Podziel się wrażeniami!