Balito(Galatas)
Hotel Dafni(Galatas)
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
  • Bezpłatny parking
Zrecenzowano 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wyjechaliśmy z tego hotelu na początku września naprawdę rozczarowani.poza pięknym widokiem ten hotel nie ma nic do zaoferowania. Praktycznie zero animacji lub prowadzone bez entuzjazmu. Na basenie nie ma muzyki przez cały dzień nic się tam nie dzieje. Kompletne nudy. Wieczorami nie ma żadnych godnych uwagi rozrywki raz był grill raz bingo innym razem smutny pan grał na saksofonie. Kompletnie nic nie przygotowane tylko nagłośnienie i nic więcej nawet kwiatka czy zalalonej żarówki dla nastroju nie było. O jedzeniu nie będę pisał bo również nie warto .słabe. Jeżeli jesteś poniżej 60 tego roku życia nie leć tam

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, 105robert
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po 10-cio dniowym pobycie jesteśmy znudzeni,zawiedzeni i rozczarowani.Hotel składa się z panorama hotel-górna cześć-tam byliśmy-to lepsza cześć i z Panorama Village-jest na 1pierwszym zdjęciu.Jest pełno starych ludzi.Dla dzieci nudno.Zmieniliśmy pokój na morze-pięknie,ale pozostałe pokoje są słabe.Animacje na poziomie-1.Wszystko od rana do wieczora odbywa się na tych samych krzesełkach przy barowym basenie.Na niektórych-tzw.animacjach ludzie siedzieli na leżakach.Obsługa jest byle jaka,jedynie barmani są przyjemni.Basen dookoła kaskad ma brązowy gruby osad,a tam lubią kapać się dzieci,brud.Plan animacji z tablicy jest kompletnie inny niż w rzeczywistości.Muzyka grana może 2 godz przez cały dzień.Jeden raz w tyg,jak wszędzie załoga ma wolne,a u nas był taki kolejny wieczór.Kiedy zapytaliśmy w recepcji co się dzieje-kazali nam czekać,ale to była ściema,bo nic nie było.Jedzenie jest bardzo słabe.Jedyny w tyg wieczór grecki,meksykański i azjatycki,reszta mamałyga pomieszana.Makarony rozgotowane,bez smaku,ryby grillowane zjarane na czarno,suche mięsa z poprzednich dni.Aqua aerobik,który powinien trwać ok.20-30 min trwa raz 15,12 a czasem 10 min,przy czym animatorzy prowadzą wszystko bez najmniejszego zaangażowania.Miniclub jest na niższym poziomie i nikomu tam po drodze,w środku nudno i dzieci nie lubiały tam chodzić.Mogłabym tak pisać i pisać....po raz pierwszy byliśmy w tak nudnym hotelu i szkoda kasy na wyjazd w to miejsce.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano 17 czerwca 2017

Hotel udało się nam kupić w niskiej cenie - ok 2000zł od osoby za tydzień w ofercie last minute w pierwszym tygodniu czerwca.
Jestem bardzo zadowolona z pobytu.
Posiłki smaczne - duży wybór, łącznie z owocami morza ( małże, ślimaki, kalmary) ryby, pyszne dania mięsne. Codziennie wieczorem kolacja tematyczna. Mi najbardziej smakował wieczór azjatcki ( pyszne sajgonki, mięsa oraz sushi) oraz wieczór włoski gdzie kosztować można było np szynki parmeńskiej. Duży wybór a posiłki ciągle dokładane więc nieważne o której się przyszło- zawsze pod dostatkiem.
Duży wybór drinków na niezłych alkoholach np dostępna metaxa 3*, dobry rum oraz pyszne ouzo ( polecam spróbowanie drinka- ouzo z colą ). Barmani nie szczędzą alkoholu, zawsze z uśmiechem przyrządzają koktajle. Wieczorni barmani w barze głównym bardzo profesjonalni. Szczególnie Nickos, barman z którym można dogadać się również po Polsku, zawsze zagada i przyrządza najlepsze drinki. Obsługa zawsze miła , nie domaga się napiwków. Do kolacji i obiadu dostajemy butelkę wody oraz napój, gdy zamówimy wino , kelner przynosi całą karafkę - około litra ;). Super widoki z hotelu. Z prawie każdego miejsca widać morze, wieczorem piękny widok na zachód słońca. Zawsze znajdują się wolne leżaki przy basenie w którym kąpanie się to sama przyjemność. Wifi w prawie każdym miejscu w hotelu, u nas było nawet w pokoju.
Co do minusów mogę zaliczyć mało rozrywki dla młodych osób - wieczorem brak muzyki do tańczenia oraz rozrywki i to, że większość osób w hotelu to emeryci z Niemiec czy Anglii. Plaża przy plaży nie jest najlepsza- wąska i kamienista za to kawałek dalej ( ok 1 km) są niezłe plaże.
Ja jestem bardzo zadowolona szczególnie, że udało mi się kupić wycieczkę w tak niskiej cenie ( 2 dni przed podróżą) . Pozostaje wiele pozytywnych wspomnień.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, ja552017
Zrecenzowano 12 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel wiekowy ale zadbany higiega jest bardzo czysty... B dobre baseny.... Animacja bardzo slaba prawie zerowa przez caly dzien a wieczorem cisza totalna... jedzenia malo ale smakowe w większości... obsluga slaba sztuczne usmiechy dziecko nabrudzi cos na stolowce to wielce obrazeni chodza caly tydzień jakby yo bylo dzialanie z premedytacja... Jedynie barmani przy recepcji sa ok... mozna wyczuc faworyzowanie osob starszych pewno przez wieksze napiwki ale bez przesady.... Zazwyczaj dajemy duzo napiwkow ale to był pierwszy hotel gdzie noe czulem najmniejszej potrzeby tipowania....w barze leja po pol drinka (Mai thai) trzeba za kazdym razem sie upominac o wiecej zebu nie wracac za 3min ....na 5gwiazdek nie zasluguje napewno max 3+

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, piotr p
Zrecenzowano 14 lutego 2017

Byłam w tym hotelu 3 razy. Sam budynek troche stary ale dobrze utrzymany. Miejsce dla osób ceniacych sobie spokój. Dobra kuchnia, jedzenie urozmaicone, dużo owoców i warzych. Duzy basen, do morza i plazy ok 50m ale jest mała i kamienista. Przy hotelu autobus ktorym mozna dojechac w 15 minut do plaży Golden Sand i uroczej Chanii. Dla lubiacych spacery do deptaku do Platanias ok kilometra a tam restauracje, tawerny bary i kluby.

• Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, C2773PXannaw