Balito(Galatas)
Hotel Dafni(Galatas)
Agoda.com
Zrecenzowano 2 sierpnia 2016

W hotelu byłam w lipcu 2016 wraz z mężem i 1, 5 rocznym synkiem z Itaki. W czasie pobytu mieliśmy super pogodę, co zresztą jest normalne w Grecji:-) Jeśli chodzi o hotel to powiem tak: PLUSY: Ładny hotel na wzgórzu, restauracja z pięknym widokiem, super baseny i widok z pokoju, duża kultura osobista obsługi-w czasie posiłków podchodził kelner i pytał, co do picia, super drinki w cenie all inclusive podawane w normalnej zastawie i ładnie przybrane a nie w plastikowych kubeczkach jak to bywa w innych hotelach.Drinki robione z oryginalnych alkoholi a nie jakichś tanich zamienników! Niewątpliwie duży plus. Jedzenie takie sobie, ale dużo. Zupy okropne, ale widocznie Grecy taką mają kuchnie. Jeden raz w tygodniu można zarezerwować stolik w restauracji tematycznej-my np. zamówiliśmy sobie kuchnię grecką ( w cenie pobytu ) MINUSY: W hotelu sami niemcy, nieco mniej francuzów i anglików- i to emeryci sami. Polaków było 4 rodziny w tym 3 pary i tylko my z dzieckiem! Nie było się do kogo"odezwać". Hotel położony na totalnym zadupiu, bardzo daleko od centrum Chanii-ok. 20 km - 40 min.autobusem, ale przy samym hotelu jest przystanek. Wokół pojedyncze knajpki i hotel. Brak plaży przy hotelu-dopiero kilka km dalej ( my jechaliśmy raz autobusem bo więcej nie było warto )i to plaża na prawdę taka sobie! Leżaki i parasole płatne.W hotelu nudno, aż za cicho, nic się nie dzieje. Były jakieś tam animacje ale lipa. Ogólnie hotel polecam dla starszych osób chcących tylko wypocząć. Dla rodzin z dziećmi i par nie ma tam co robić! Hotel ma niby 5 * ale zasługuje na dobre 4-hotel na pierwszy rzut oka ładny ale widać już ząb czasu zrobił swoje-nieco już podniszczony, ale i tak jest ok. Chania bardzo ładna-polecam zwiedzić:-)

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, aneceg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nektarios V, Reservations, Panorama Hotel - ChaniaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2016

Thank you for staying with us. We work hard to make our guests happy and appreciate your feedback!

Zrecenzowano 26 października 2015

Hotel zasługuje na najwyższe noty, codziennie sprzątany pokój+ codzienna wymiana ręczników. Nie jest to obiekt najnowszy, ale bardzo zadbany. Blisko do przystanku autobusowego, aby dojechać np. do Chanii. Świetne all-inclusive, jedzenie smaczne, świeże i duży wybór (codziennie lunch i kolacja tematyczna). Chętnie tu wrócę :)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 2 października 2015

Spędziliśmy z mężem w hotelu Panorama wspaniały, tygodniowy urlop. Wybierając go, sugerowałam się również opiniami zawartymi na tej stronie i mogę tylko potwierdzić wszystkie pozytywne oceny, jest czyściutko, jedzenie smaczne i urozmaicone, piękne widoki z dość dużego balkonu (pokój superior z widokiem na morze i baseny), cicho i spokojnie, leżaków wystarczająca ilość. Dodatkowym atutem jest niewielka odległość do cudownych plaż Krety Elafonisi i Balos. Personel bardzo miły i uczynny :) Wspomniany wcześniej w opiniach barman Nikos, faktycznie przesympatyczny i robi wspaniałe drinki :) Auto wypożyczyć można w recepcji, bez zbędnego tracenia czasu na poszukiwanie wypożyczalni w pobliskiej Chani. Bardzo polecam ten hotel, udającym się na zachodnią część Krety. A jeszcze jedno, w trakcie pobytu mąż akurat miał urodziny, kiedy wróciliśmy wieczorem do pokoju zastaliśmy na stoliku tort urodzinowy, była to bardzo miła niespodzianka :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój superior wygodny, z pięknymi widokami.
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 519renata
Zrecenzowano 21 września 2015

Wybrałam hotel Panorama w oparciu o dominujący ton recenzji i bogatą ofertę - za duże zresztą pieniądze. Żadne zdjęcie nie kłamało - hotel jest piękny, przestronny, ze świetnymi basenami (np.typu infinity). Jak było widać z kondycji wielu gości z Zachodu w starszym (czasem nawet bardzo starym) wieku, "Panorama" ma wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych (w tym nawet na wózkach). Oferta jedzenia jest doskonała, wręcz niemożliwa do "przejedzenia" (bufet all inclusive z kuchnią grecką i międzynarodową, a w nim wieczory tematyczne w zjawiskowo położonej restauracji zewnętrznej, raz w tygodniu plenerowy bbq z występem grupy folklorystycznej, raz na pobyt możliwość spożycia kolacji w restauracji wewnętrznej, serwującej ryby i owoce morza, niemal przez cały dzień dostępne bary z nielimitowanym dostępem do napojów alkoholowych - full service! - i bezalkoholowych). Trochę zaskakująco - jak na tę klasę hotelu i Grecję w ogóle - zdystansowani kelnerzy (z małymi wyjątkami) w restauracji głównej (moje dziecko określiło to mianem "niedopieszczenia"), z kolei znakomici, sympatyczni i kontaktowi barmani (w obu barach). Świetna - bardzo miła i kompetentna - sprzątaczka, która obsługiwała nasze (drugie) piętro. Pokój ogromny, z wielkim tarasem i nawet częściowym widokiem na morze (z dwóch stron) bez dopłaty, ale... Pierwszy raz w życiu trafiłam tak źle z jego lokalizacją. Całe skrzydło, w którym nas zakwaterowano, ma pod sobą (wysoki parter to część ogólnodostępna) parking, na który co noc, ok. 4.00 podjeżdżała hałaśliwa śmieciarka. Zrywaliśmy się co noc, ponieważ z powodu głośno działającej klimatyzacji, musieliśmy ją mieć wyłączoną na noc i otwieraliśmy okna. To był jakiś koszmar!!! Wiem,że sprząta firma komunalna i trudno jej dyktować warunki, ale to przecież wysokiej klasy hotel w śródziemnomorskiej miejscowości i ludzie płacą wielkie pieniądze za przyjazd i wypoczynek, nie nocne koszmary! Co rano wstawaliśmy wściekli i niewyspani! Wiem, że ciszej było w skrzydle od strony morza czy ekskluzywnej części przy basenie, ale i ja zapłaciłam niemało za urlop. Ostatni minus - mimo wielkości pokoju, udało się tylko dla trzeciej osoby dorosłej dostawić bardzo wąskie, niewygodne łóżko (2+1 to tutaj wariant najwyżej dla 2 dorosłych i dziecka, nie dla 3 dorosłych). Gdybyśmy o tych dwóch, istotnych dla nas, mankamentach wiedzieli, szukalibyśmy chyba mimo wszystko innego hotelu w tej klasie i za tę cenę. Wystawiam ogólną ocenę bardzo dobrą, bo generalnie hotel na nią zasługuje i wielu turystów może być bezkrytycznych.

Wskazówka dotycząca pokojów: Absolutnie unikać pokoi od strony parkingu - nocne opróżnianie kontenerów ze śmiecami zrujnuje Wam urlop.
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano 17 września 2015

Hotel przepiękny, stylowy i bardzo czysty.
Spędziłam tydzień czasu w spokoju i w luksusie.
Jedzenie przepyszne i w ogromnych ilościach.
Spokój i cisza.
Wi fi bezpłatne.
Jedynym mankamentem - obsługa recepcji która nie do końca pomaga turystom.

• Data pobytu: maj 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna G