Aloe vera

Jestem zachwycona wizytą i miłą obsługą. Opisano nam działanie produktów, którymi byliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
653justynap
Tarnowskie Góry, Polska
Finca Canarias-Eco Aloe Vera Farm

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019
pawlossia

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sklep jak slep. Nastawiony na sprzedaż dla turystów. Szkoda czasu, produkty w tej samej cenie na stronie internetowej

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Go13659772520
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LAURA B, Marketing, Finca Canarias Aloe VeraOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podobała Ci się ta wizyta. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz do nas na Wyspach Kanaryjskich lub w naszym sklepie internetowym. Miłego dnia!

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Jako Kosmetolog z zawodu mam słabość do tego typu giftów z wakacji, polecam Paniom z czystego serca które wiedzą nieco więcej na temat kosmetyków. WARTE zobaczenia jako jeden z punktów wycieczki danego dnia. Dziękuję Pani Marcie za miła z poczuciem humoru i rzetelną obsługę.

Dziękujemy, pawlossia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LAURA B, Marketing, Finca Canarias Aloe VeraOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, jesteśmy bardzo zadowoleni, że wizyta i wyjaśnienia naszych partnerów sprawiły Wam przyjemność. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócicie do nas na wyspach lub w naszym sklepie internetowym. Wróć szybko. Życzymy miłego dnia i pozdrowień od całego zespołu z wysp.

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś się bardzo nudzi, i nie wie co zrobić z pieniędzmi, to może się w to miejsce udać. My jednak się rozczarowalismy, komercja pod turystów.

1  Dziękujemy, DariaChC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LAURA B, Marketing, Finca Canarias Aloe VeraOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dzień dobry, DariaChC. Przykro nam, że tak myślisz. Ceny są dostosowane do jakości i czystości naszych produktów, ekologiczne i w przeciwieństwie do naszej konkurencji bez wody, 99,8% czyste i bez chemikaliów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w celu konsultacji. Bliższe informacje o naszej firmie, uprawie, zbieraniu, selekcji arkuszy po arkuszu oraz ręcznym przycinaniu roślin i wszystkich naszych produktów. Miłego tygodnia.

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Plantacja Aloe Vera , Fataga , Gran Canaria
Znajdziesz tu wszystko o czym marzysz : krętą serpentynową drogę, gdzie widoki dech zapierają. Znajdziesz 100% naturę i ALOES.
FINCA czyli plantacja Niesamowite produkty eco do całego ciała. Polecam. Miałam kłopoty pewne i ten Aloes do picia bardzo mi pomógł wrócić do równowagi biologicznej.
Osoby które są 100% do klientów Panie mówią w kilku językach.
Polecam Martę która jest wulkanem energii, posiada ogromną wiedzę. Skucha i, tłumaczy i podpowiada.
Uczy jak korzystać z produktów akordowych.
Polecam Martę Jest Genialna. Te wszystkie produkty można tez zamawiać przez stronę internetową. Byłam już dwa razy i najchętniej zostałabym tam. Dziękuje Marto za Twój czas , wiedzę i humor.

Z wyrazami szacunku
Ania Lomi

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, anialomi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LAURA B, Marketing, Finca Canarias Aloe VeraOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Bedankt voor het delen van uw mening Anialomi! We zijn blij dat u genoten heeft van uw bezoek aan Finca Canarias. Kom snel terug om onze gewassen op de Canarische Eilanden of in onze online shop te bekijken. Prettige dag verder!

Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Plantacja aloesu położona jest przy krętej górskiej drodze. Sam dojazd jest już nie lada atrakcją (choć dzieci może ten dojazd nieco nużyć). Fantastyczna obsługa (z którą można się porozumieć w kilku językach w tym po polsku :) Nas obsługiwała energiczna i bardzo pozytywna Pani Marta! Dziękujemy za super przystępne wyjaśnienie nam podstawowych zasad produkcji preparatów na bazie aloesu i genialne podejście do dzieci:) bardzo pozytywne miejsce, warto zobaczyć!

1  Dziękujemy, Anna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LAURA B, Marketing, Finca Canarias Aloe VeraOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dziękujemy za podzielenie się opinią Anna, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podobała Ci się wizyta w Finca Canarias. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz do naszych gospodarstw na Wyspach Kanaryjskich lub do naszego sklepu internetowego. Dziękujemy za spędzenie z nami trochę czasu. Wielki uścisk całej drużyny i szczęśliwy weekend.