Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Polecam hotel King Saron ze względu na przepyszne i różnorodne jedzenie, miłą obsługę, czyste pokoje i wspaniały ogród z widokiem na zatokę Sarońską. Plaża zas jest prywatna, z niebieską wodą ale jest wąska , z odrapanym murem i żwirkiem. Plusem jest to , ze można korzystać z rowerków wodnych. Polecam zwiedzić Korynt. Taxi z hotelu zaledwie 18 euro. ogólnie nasz pobyt uważam za bardzo udany i śmiało mogę rodzinom z dziećmi polecić ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: uwaga nie wszystkie pokoje są wyremontowane- prosze przy rezerwacji zwrócic uwagę na to aby otrzymać pokoj po remoncie
Dziękujemy, Cudownie123
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel King Saron w ogólnej ocenie nie jest ani jakimś wyjątkowo dobrym , ani wyjątkowo złym hotelem, Na mnie nie zrobił szczególnie dobrego wrażenia,
Hotel położony jest na uboczu, co osobiście dla mnie jest dość dużą zaletą gdyż w ten sposób można uniknąć nadmiernego hałasu i tłoku. Hotel stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania zabytków i atrakcji Peloponezu: Starożytnego Koryntu, Myken, Epidauros'u, Kanału Korynckiego i innych. W recepcji można zamówić sobie niedrogo taksówkę, a kierowca zbierze nas w te najbardziej atrakcyjne miejsca. Możliwe jest nawet wynajęcie taksówki na cały dzień aby zwiedzić odleglejsze miejsca jak Mykeny czy Nafplio.
Otaczające hotel ogród pełen drzew co może stanowić dodatkowy atut w upalne dni, jednak przyciąga również owady. Do plaży hotelowej należy zejść po schodach jest ona wąska ale to nie powinno stanowić problemu. Morze przy plaży jest dosyć głębokie w odległości ok 3m od plaży woda dorosłemu mężczyźnie sięga powyżej pasa ok 5m do klatki piersiowej przez co - chociaż nie koniecznie byliśmy w początku czerwca- woda jest zimna.
Pokoje są czyste i sprzątane codziennie, codziennie również uzupełniany jest zapas środków higieny szpon, żel pod prysznic itp.
Posiłki w restauracji są bardzo dobre szczególnie obiady i kolacje; śniadania są nie co słabsze. Obsługa restauracji też jest bardzo dobra chociaż nie co sztywna, będąc rok temu na wczasach w Grecji w innym hotelu bardziej podobało mi się rodzinne i bezpośrednie podejście kelnerów do klientów. Wadą posiłków hotelu był brak możliwości zjedzenia posiłków na świeżym powietrzu i brak greckiej muzyki w tle w trakcie posiłku.
Najsłabszym elementem hotelu jest bar który był dostępny tylko w lobby, natomiast bar w pobliżu plaży - ten który miał być dostępny dla klientów all inclusive - był zamknięty. Było to niezwykle uciążliwe gdyż aby się czegoś napić trzeba było robić częste wycieczki po schodach i z powrotem, w barze lobby drinki były rozdawany w małych kubkach ok 100ml.
Jeśli chodzi o rafinerie.. jest ale ja osobiście nie czułem żadnych zapachów.

Podsumowując:
plusy:
+ brak tłoku i hałasu
+ świetna punkt wypadowy do zwiedzania
+ piękny ogród choć owady mogą być dokuczliwe
+ bardzo dobre obiady i kolacje
+ czyste pokoje

minusy:
- słabe śniadania
- brak możliwości zjedzenia posiłków na zewnątrz budynku
- brak greckiej muzyki(przy której można by zjeść posiłek lub się czegoś napić) i typowo grackiej atmosfery
- dostępny tylko jeden bar w lobby

Hotel mogę polecić, ale bez opcji all inclusive, a jedynie z opcją pełnego wyżywienia, jako bazę wypadową do zwiedzania Peloponezu.

1  Dziękujemy, Marek G
Zrecenzowano: 13 lipca 2018

Hotel położony z widokiem na rafinerię z której często dochodzi zapach paliw.
Notoryczne braki ,a to wody w barze ,która barman nalewa z kranu mówiąc że
chwilowo brakło ,a to suszarki w łazience którą po kilku dniach można otrzymać
z recepcji na 2 godz podczas pobytu, przy sprzątaniu brak czystych ręczników.
Kierownik hotelu wyrażnie stara się na nas oszczędzać. W dniu wyjazdu pomimo
dokupienia pokoju przez 12 godz nie przysługiwała mam nawet woda do picia.

Termin pobytu: czerwiec 2018
6  Dziękujemy, r0sajm
Zrecenzowano: 29 września 2017

Hotel położony w cichym, spokojnym miejscu. Wszędzie daleko więc wiele zależy aby czuć się komfortowo w tym miejscu skoro jest największą atrakcją okolicy. Moje oczekiwania zostały spełnione. Pokój schludny, akurat z widokiem na zatokę <3. Duży balkon, można mieć zastrzeżenia do łazienki jedynie. Obsługa sprząta codziennie, a nie co 2 dni jak w opisie na necie. Nie wszystkie pokoje są po remoncie, część osób narzekało i prosili o przeniesienie, miałem okazję zobaczyć te warunki i faktycznie mój pokój o niebo ładniejszy, bardziej zadbany. Ładne duże lobby przy barze, klimatyzowana siłownia, basen całkiem okej, plaża mała wąska ale hotelowa, bez szans aby brakło miejsca dla kogoś, leżaczki, parasolki... Bar na plaży wyłączony z all inclusive ale następny jest 10 m dalej. Największym plusem hotelu jest kuchnia, wybór duży, jedzenie bardzo smaczne, obsługa kelnerów bardzo sympatyczna. Najlepszą rekomendacją dla tych smakołyków jest przywiezione prawie pięć kilo więcej przez 7 dni!!! :D Szaleństwo! Obsługa hotelu miła i pomocna. Sprzęt wodny bez limitu na pobyt co również jest przekręcone w necie. Animatorzy francuscy ale dogadują się też po angielsku jeśli ktoś ma ochotę na aktywne spędzanie czasu na grach w np. piłke wodną. Hotel dogadany z taksówkarzami, którzy są zupełnym zaprzeczeniem tych, których znamy z Polski, cena zawsze taka jak przekazana przez hotel, punktualni, mili. Odnośnie negatywnych komentarzy co do rafinerii, to faktycznie jest ale mnie nie przeszkadzała, w nocy za to pięknie oświetlona, nie było też brzydkich zapachów. Pojawiają się również kontenerowce i statki zmierzające do kanału Korynckiego tak ja pisali ludzie, jednak dla mnie nie było to wadą. Mały problem dla imprezowiczów, gdy zamyka sie bar o 23 życie w hotelu momentalnie zamiera, może do 24 max. Pon, śr oraz piątek w te dni organizowane są dyskoteki ale frekwencja mała i poziom też średni bardzo. Najważniejsze to stosunek ceny do jakości, dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie.

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, kubacz93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: John S, General Manager, Hotel King SaronOdpowiedź udzielona 29 listopada 2017

Dear customer

First of all we would like to thank you choosing our hotel for your accomodation in Greece . We appreciate your comments which indicates us what improvements should be done and if we're on right direction satisfying our clients . We have knowledge of developing our environment but your opinion encourage our efforts to keep on our progress and planning .

Zrecenzowano: 28 września 2017

Jedzenie bardzo dobre ,pokoje czyściutkie codziennie sprzątane i codziennie wymieniane ręczniki. Łazienki nadają się do gruntownego remontu ale tragedii nie ma. Pokoje odnowione wyposażone w klimatyzacje i TV z płaskim ekranem. Bardzo przyjazna obsługa na recepcji, a w szczególności młoda dziewczyna pracująca z wiecznym uśmiechem i służąca pomocą w każdej sprawie.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Angelika S