“Naprawdę polecam, koniecznie trzeba tu zajrzeć - pyszne jedzenie, super atmosfera i piekne widoki.”

Taverna Dimitris Vlichada
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Vlychada)
Kuchnie: Grecka, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2018

Taverna Dimitris Vlichada jedliśmy tu kilka razy podczas naszego pobytu i jedzenie mają naprawdę bardzo dobre, próbowaliśmy różnych dań i wszystko było smaczne, a do tego jest przepiękny widok na port i morze z tarasu znajdującego się na skarpie. Całość daje naprawdę super klimat, który dodatkowo tworzą właściciel ze swoim sympatycznym pracownikiem. (właściciel dodatkowo śpiewa w dni muzyki na żywo)

Ceny są przystępne, tak więc spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Danie obiadowe można już znaleźć za 8-10 euro, ale są także droższe i bardziej urozmaicone dania. Dla ułatwienia posiadają menu w języku Polskim. Gdy zamawialiśmy danie obiadowe dla dwóch osób, dostawaliśmy gratis po posiłku owoce (arbuz i melon)

My jedliśmy i polecamy: filet hamburger (dwa duże kotlety wołowe z frytkami), królik (duża porcja mięsa z frytkami), musaka, ciasto z nadzieniem serowym (takie pierożki z ciasta francuskiego z serem w środku podane z pomidorami) sałatka grecka, warto też wziąć sos Tzatziki jest tu pyszny i obowiązkowo baklava jest rewelacyjna, nigdy takiej nie jedliśmy.

1  Dziękujemy, bylemtowiem

Zrecenzowano 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tawerna położona przy drodze, z widokiem na morze, przy hotelu Porto Villa. Duży wybór jedzenia, greckie i inne. Bardzo smaczne, niedługi czas oczekiwania, ceny umiarkowane. Uśmiechnięty, pomocny właściciel i kelner, witają i goszczą od progu. Tradycyjna muzyka gra.

Dziękujemy, micdor24
Zrecenzowano 22 lipca 2018

Bardzo dobre jedzenie, szczególnie polecam nadziewane kalmary. Obsługa szybka sprawna i sympatyczna. Właściciele Dimitris i Stella są bardzo przyjaźni, uczynni i pomocni. Można przez nich wynająć auto, i w każdej chwili sympatycznie porozmawiać.
Bardzo polecam to miejsce.

Dziękujemy, Gabriel S
Zrecenzowano 28 maja 2018

Pyszne jedzenie o każdej porze dnia, byłam tutaj dwa razy zamawiałam: sałatkę grecką, musakę i wino!Prawdziwe greckie jedzenie. Doskonałą obsługa, można wieczorem przyjść na koncert muzyki greckiej, można zarezerwować stoik wewnątrz restauracji lub na dworze. Dodatkowo jest Internet.

Dziękujemy, Sylwia B
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

wspaniałe widokowe miejsce w zacisznym kąciku zatłoczonego Santorini,Znakomite posiłki wspaniały widok,i cudowni ludzie prowadzący te restaurację..Gratulujemy Greckiego temperamentu,spokoju i usmiechu..Pozdrawiamy Motocykliści z Polski Krzysztof I Małgosia

Dziękujemy, KristophorosZarebsky

Taverna Dimitris Vlichada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vlychada, Santorini
Agios Georgios, Perivolos

Byłeś(-aś) w Taverna Dimitris Vlichada? Podziel się wrażeniami!