Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Booking.com
Travelocity144 USD
CheapTickets144 USD
Wyświetl 13 oferty
Zrecenzowano: 18 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze ze piękny obiekt wielki potencjał a tak nie kompetentna obsługa jak nigdzie na świecie ale to nie ich wina widać ze nikt ich nie szkoli i stad dosłownie jest tam tragedia, kelnerzy nie wiedza nic o daniach, czy Nalesniki maja cukier i różne inne - śniadania podają 30min ok- ale na kawę czeka się 45min - miejsce warte każdych pieniędzy ale żeby śmieci nikt nie zabierał przez tydzień z pokoju, nie dokładał papieru toaletowego?? Jest epidemia ale obsługa tam ma dziwne podejście - jak nie zadzwonisz do recepcji to nie przyniosą ?? What?? nikt nie pyta czy coś nam było trzeba. Nie polecam obiektu bo płaci się za wszystko a tnie się na obsłudze i jej nie szkoli ... na pytanie czy mogę prosic popielniczkę po śniadaniu dostałem brudna ??????!!! To jakiś absurd ze nie są one myte wieczorem... a zupę rybna za 30zl dostelem zimna .... wrrrrr sorry ale pomyślcie o zmianie managementu !!!!

Termin pobytu: czerwiec 2020
2  Dziękujemy, MilkyMajki
Zrecenzowano: 13 czerwca 2020

Hotel odwiedzony dwukrotnie. Mimo kontaktu telefonicznego nie udało nam się dodzwonić do obsługi restauracji i hotelu.
Po odwiedzeniu osobiście miejsca, gdzie planowaliśmy swoje wesele rezygnujemy.
Zostaliśmy bezceremonialnie wyproszeni mimo, ze przemierzaliśmy ponad 70km w celu znalezienia lokalu.
Hotel na takim poziomie nie powinien pozwalać sobie na tego typu incydenty.
Jestem bardzo zawiedziona i niestety nie odwiedzę już tego miejsca ponownie.

Termin pobytu: czerwiec 2020
Dziękujemy, NinaSks
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marianna Kreczmer, Obsługa klienta / relacje z gośćmi, Pałac Ciekocinko Hotel Resort & WellnessOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2020

Szanowna Pani Nino,

Dziękuję za podzielenie się z nami Pani opinią.

Jest mi niezmiernie przykro w związku z Państwa doświadczeniami ostatniego weekendu.

Byłabym bardzo wdzięczna za kontakt ze mną w celu omówienia zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie

Marianna Kreczmer
Guest Relations Manager
marianna.kreczmer@palacciekocinko.pl

Zrecenzowano: 11 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

To mój drugi pobyt w tym hotelu, tym razem jednak mniej udany. Docelowo zarezerwowany pokój w Powozowni został ze względów technicznych zmieniony na bardzo mały pokój w Pałacu. Jeśli taka zmiana się odbywa na wniosek hotelu powinno się zawsze zapewnić lepsze warunki niż gorsze. Kosmetyki w pokoju były dla jednej osoby. Dziwna oszczędność przy pokoju dwuosobowym? Śniadania już nie takie jak jakiś czas temu. Mała różnorodność produktów jakby cięcie kosztów. Możliwość skorzystania z oferty cygar powinna być ograniczona do karty letniej skoro jedyną opcją jest wyjście na dwór i palenie na zimnie. Łazienka w pokoju rano bardzo chłodna- duży minus. Szkoda,iż powstają takie miejsca reklamujące się luksusem a później z roku na rok drobne cząstki tego luksusu są zabierane w trosce o ograniczenie kosztów. Raczej tam już nie pojadę chociaż uwielbiam pobliskie Sasino i tamte okolice.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, _ukaszsH2880US
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce - przepiękny dworek z dużym parkiem do spacerowania, własnym stawem, stajniami, polem golfowym. Bardzo dobra restauracja, świetna obsługa. Do morza niestety trzeba dojechać samochodem do Stołu i przejść ok. 2km pieszo, ale plaża jest tego warta - bardzo czysta i mało oblegana.

Dziękujemy, 282tomaszb
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Pierwsze wrażenie niesamowite, piękna przyroda i cudowne wnętrza. Pokój rewelacyjny dbałość o każdy szczegół. Rozczarowanie nastąpiło po próbie zjedzenia posiłku. Mimo wysokiego sezonu w dzień powszedni restauracja nieczynna. W barze krótka karta ale udało się złożyć zamówienie. Czwórka kelnerów wyglądała na stażystów i nie była w stanie udzielić informacji o daniach. Czas oczekiwania na posiłek dramatycznie długi a ostatnie danie otrzymaliśmy po interwencji w recepcji. Mimo przeprosin niesmak pozostał. Pierwszy raz spotkaliśmy się z sytuacja ze tatar wołowy to posiekane mięso wraz z dodatkami i podano dodatkowo jajko. Klient nie ma szans na indywidualny dobór składników wg upodobania. Szkoda takiego miejsca , wystarczy przeszkolić załogę. Śniadanie ubogie i konieczność dopłaty za drugie danie ciepłe- sytuacja niespotykana w tym standardzie. Mu już więcej nie zaryzykujmy.

2  Dziękujemy, Gosia_1274