“Obiadek”
Pod Kasztanem — recenzja

Pod Kasztanem
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Choczewo)
Zrecenzowano 7 września 2019

Super jedzenie.Jak u mamy. Miła obsługa. Polecam. Jedliśmy placki po cygańsku. Godna polecenia zupa z Kurek. 6

Dziękujemy, Piotr P

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna gulaszowa z chlebem, dużo mięsa Można się spokojnie najeść. Ceny tez w porządku, nie za drogo. Polecam!

1  Dziękujemy, Jakub L
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, obsługa bardzo profesjonalna i przemiła, wychodząca na przeciw oczekiwaniom klientów. Świetne miejsce serdecznie POLECAM ! Kącik dla dzieci, foteliki do karmienia. Od lat wracamy i zawsze jest pysznie!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, iw0nkap
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świeże, proste i pyszne jedzenie! Najlepsze pierogi w Polsce. Obsługa fantastyczna. Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, AnjaFJ
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła i porządnie wykwalifikowana. Serdeczne gratulacje dla szefa kuchni za skomponowanie prostej i treściwej karty menu. Wielkie dzięki dla Pana Maksymiliana za miłą rozmowę w trakcie obiadu, widać, że praca w gastronomii to bardziej jego pasja aniżeli praca. Wrócę nie raz, polecam każdej osobie, która ma możliwość zjedzenia w tej restauracji!

Dziękujemy, borzech

Pod Kasztanem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pod Kasztanem? Podziel się wrażeniami!