Trening na maneżu

wspaniała impreza Baltica 2018

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018
Ewa-turystka

Zrecenzowano: 2 listopada 2018

Piękna stajnia, zadbane konie, piękna kryta ujeżdżalnia, obiekt z klimatem. Przede wszystkim profesjonalnie, w miłej atmosferze przeprowadzony trening, budzący zaufanie. Będę tu trenował

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Leszek P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Piękne konie z całego świata na imprezie Baltica, śliczne otoczenie (park ze starymi drzewami, staw, wyremontowany pałac).Impreza Baltica bardzo dobrze zorganizowana. Trwa przez dwa ostatnie tygodnie sierpnia. Wstęp i parking bezplatny. Na miejscu barki i kafejki.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewa-turystka
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Pobyt 2 tygodniowy - Bywałem w wielu stadninach na terenie Polski, Pobyt z koniem w Ciekocinko to czysta przyjemność, warunki treningowe topowe - parkury, podłoża, olbrzymia hala, bieżnia karuzela, lonżownik,
karmienie w zegarku, stajnia utrzymana w sterylnych warunkach, czystość,
Podejście indywidualne do każdego klienta. Kadra trenerska, instruktorska wykonuje swoje obowiązki z wielką pasją, radością, zwracając wielką uwagę na detale i kanony sztuki jeździeckiej,
Na wielką uwagę zwraca wielkie zaangażowanie w bezpieczeństwo,
Konie do jazdy szkółkowej ułożone, doświadczone, spokojne.
Relacja ceny do jakości niewygórowana - Choć ciut drożej niż w wielu stajniach.
Jakkolwiek jedna godzina nauki z p.Adamem czy P. Martyną to wielogodzinne patataj w innych stajniach zapewne!

Dziękujemy, Tomek476
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pani Martyna wymiata, to najlepsza instruktorka na jaką trafiła moja córka. Sama stajnia też wzorowa, czysta, nowoczesna, przestronna. Jedyna wada to to , ze tak daleko od naszego domu:) Po treningach u Pani Martyny będzie nam bardzo trudno wrócić do naszej j stajni. Mam nadzieję, że jeszcze uda nam się kiedyś tutaj przyjechać

2  Dziękujemy, Iwina1
Zrecenzowano: 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce przepiękne zapiera dech do tego jazdy prowadzone przez Pana Adama i Panią Martę naprawdę super córka wie nad czym ma pracować napewno tam wrócimy

2  Dziękujemy, kalinka020