“Jedzenie super !!!!”

Restauracja Ewa Zaprasza
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Sasino)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Dostawa, Prywatny posiłek, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Wszystkie dania pyszne ! i Bardzo ładnie podane. Duży wybór.
Na pewno w sezonie i w weekendy problem z parkingiem i wolnym stolikiem. Konieczna rezerwacja.

Dziękujemy, Andrzej W

Zrecenzowano 8 września 2019

Kazdego roku spędzamy wakacje w Kopalinie. Wlasciciel domku, ktory wynajmujemy zawsze poleca nam restauracje Ewa Zaprasza w Sasinie. Dopiero w tym roku postanowilismy odwiedzic to miejsce. Magia - nie ma innego slowa. Swietne jedzenie i swietna obsluga. Szarlotka z bita smietana - po prostu odlot w zaswiaty

Dziękujemy, Vilczak
Zrecenzowano 4 września 2019

Szukając czegoś do zjedzenia (restauracja w Pałacu Odnova w którym się zatrzymaliśmy okazała się zamknięta poza sezonem) trafiliśmy na miło dla oka przygotowane wnętrze, smaczne dania i REWELACYJNE śledzie w śmietanie.

Dziękujemy, Katarzyna A
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskakujący jest wygląd, byliśmy w szoku jak duża jest restauracja i jak nowocześnie i przyjemnie jest w ogrodzie i budynku. Na stolik musieliśmy czekać czterdzieści minut, ale są miejsca do siedzenia przy czekaniu, hamak, huśtawki dla dzieci i leżaki, a każdym klientem zajmuje się kelner. Poza tym wynagrodzono nam czas czekania śledziami w śmietanie, które są przepyszne. Jedliśmy schabowego i de volaille i porcje są ogromne i naprawdę smaczne. Wcześniej jeszcze zamówiliśmy botwinke(było jajko) i krem z pomidorów (gęsty, ale nie zamulajacy), małe porcje, ale to nawet lepiej. Ceny są dobrane bardzo uczciwie. Poza tym pilismy lemoniady bazyliowa i malinowa, obie pyszne, nie nazbyt słodkie. Merlot również bardzo dobrze dobrany, jeden z lepszych jakie próbowaliśmy. Obsługa bardzo dobra, zorientowana. Jedyny minus, że panowie kelnerzy chyba tak bardzo nie lubią sie żegnac, że żaden po drodze do wyjścia nie odpowiedział na do widzenia ;)
Wielkie zaskoczenie i zapracowane zachwyty, polecam sprawdzić :)

Dziękujemy, LubieKawiarnie
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja, przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa oraz akceptują zwierzęta. Idealne miejsce gdzie można porządnie zjeść ceny nie odstraszają. Na poczekajke znakomity śledź w śmietanie.l Mieliśmy okazję spróbować rosołu, zupy borowikowej, de volaille oraz pieczonej kaczki. Porcje tak ogromne, że dla dwóch osób jedna zupa i jedno danie główne w zupełności wystarczy. Gorąco polecam.

Dziękujemy, szaman69stracho

Restauracja Ewa Zaprasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ewa Zaprasza? Podziel się wrażeniami!