“Świetne miejsce ”

Restauracja Ewa Zaprasza
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Sasino)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Dostawa, Prywatny posiłek, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja, przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa oraz akceptują zwierzęta. Idealne miejsce gdzie można porządnie zjeść ceny nie odstraszają. Na poczekajke znakomity śledź w śmietanie.l Mieliśmy okazję spróbować rosołu, zupy borowikowej, de volaille oraz pieczonej kaczki. Porcje tak ogromne, że dla dwóch osób jedna zupa i jedno danie główne w zupełności wystarczy. Gorąco polecam.

Dziękujemy, szaman69stracho

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fenomen. Na środku wsi jest elegancka restauracja, z pięknym ogródkiem i oranżerią, profesjonalną obsługa kelnerska oraz pysznym jedzeniem za rozsądną cenę. Na powitanie dostaliśmy śledzika, porcja była wielkości sporej przystawki a nie małego czekadelka. Zupa rybna którą zamówiłam była bardzo smaczna, z duzymi kawalkami ryby i dobrze doprawiona, podawana w podgrzewanym rondelku. Porcja wielka, najedlismy się razem z mężem który podobno nie lubi zupy rybnej. Na drugie zamowilismy naleśniki ze szpinakiem a mąż schabowego. Oba dania bardzo dobre. Niestety na desery które wyglądały obłędnie zabrakło miejsca.

Dziękujemy, atka1209
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne. Co roku odwiedzamy to miejsce by zjeść z rodziną i przyjaciółmi. Polędwica obłędna, babka ziemniaczana przepyszna. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spaghetti Bolognese było bardzo dobre jedynie troszkę za ostre , Naleśniki bazyliowe były pyszne a sos pomidorowy obłednie pasował, kaszotto było przeprzepyszne i odpowiednie dla wegetarian.

Dziękujemy, sisiszklar
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Restauracja na pierwszy rzut oka nie sprawia wrażenia "wow", ale jeśli parking jest pełen, a na stolik trzeba czekać 40 minut, coś jest na rzeczy ;) Przyjemne menu. Nie jest naszpikowane ogromną ilością dań, więc wybór jest komfortowy. Dania są bardzo duże. Nikt nie wyjdzie stamtąd głodny. Zamówiłem zupę rybną - podawana w cały czas podgrzewanym garnku, z którego przelewa się ją do talerza (2-3 porcje). Zupa pikantna, ale łagodna w rybim smaku. Kawałki ryby rozpływały się w ustach. Pycha! Na drugie danie wziąłem żeberka - duuużo pysznego mięsa, ziemniaki i smaczna zasmażana kapusta. Jedynie obsłudze zdarzało się czasem trochę nieogarniać ruchu, a talerz z jedzeniem to najchętniej wzięliby podczas każdej przerwy w jedzeniu (myśląc, że gość skończył) - ale to mały szczegół. Generalnie restauracja zrobiła na mnie mega wow! Ładna miejscówka i pyszne, ładnie podane, duże porcje jedzenia.

Dziękujemy, Grzeegorz

Restauracja Ewa Zaprasza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łeba, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ewa Zaprasza? Podziel się wrażeniami!