Hotels.com
Agoda.com
Expedia.com
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 7 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Polecam ! Kameralny hotel z pysznym jedzeniem. Duży wybór na śniadania i obiadokolacje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjemne lobby. Przestronne pokoje. Miła obsługa. Ładny kompleks spa- basen i sauny.

Termin pobytu: lipiec 2020
Dziękujemy, mamagolek
Zrecenzowano: 23 czerwca 2020

Polecam serdecznie pobyt w Villi Hoff. Pyszne jedzenie, śniadania bogate i dobre - do wyboru do koloru od jajek na każdy sposób ( jajecznica, na miękko) przez wędliny, sery, płatki śniadaniowe po ciasto domowe i owoce.Obiadokolacje pyszne zupy oraz dwa rodzaje mięs oraz ryby. Pyszny łosoś jurajski z własnej hodowli. Nowe pokoje premium - super kolorystyka i bardzo eleganckie. Basen prawie na wyłączność. Mimo że niewielki to nie zatłoczony.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje premium to nowoczesność i styl. Polecam.
Termin pobytu: czerwiec 2020
Dziękujemy, ewak35
Zrecenzowano: 22 czerwca 2020

zakwaterowanie od 15-21czerwca, hotel 15-letni,ale jeszcze w dobrej kondycji,śniadania słabe, bardzo mały wybór wędlin,nieraz brak pieczywa,ale to szczegół, przez cały pobyt (6nocy) anie razu nie został posprzątany pokój!!!, Jak zwrociłem uwage to sprzataczka weszła wyrzuciła śmieci i tyle.Wiec jak na cztero gwiazdkowy hotel to wymagam czegoś i wecej.Często bywam zagranica i ze wzgedu na sytuacje Covid trzeba było wybrac Polske.Generalnie średnio.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje na 1 pietrze są takie same nr(11-15)
Termin pobytu: czerwiec 2020
1  Dziękujemy, S8597VCadrianb
Zrecenzowano: 6 stycznia 2020

Rewelacyjny obiekt. Można wypocząć i zapomnieć o wszystkich troskach. Wszystko na wysokim poziomie. Wspaniałe posiłki, piękny wystrój, basen z ciepłą wodą, fajnie położony nad samym morzem. Do tego wszystkiego bardzo kameralnie i miło. Polecam

Dziękujemy, asia982016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VIllaHoff, Kierownik sprzedaży, Villa HoffOdpowiedź udzielona 7 stycznia 2020

Bardzo dziękujemy za wystawioną ocenę i krótki komentarz. Cieszymy się, że tak wiele elementów spotkało się z Pani uznaniem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie,
Zespół Villa Hoff

Zrecenzowano: 1 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli potrzebujesz miejsca na odpoczynek to Villa Hoff bardzo dobrze się do tego nadaje. Cichutki, spokojny i rodzinny hotel. Obsługa bardzo sympatyczna, kompetentna i uprzejma. Masażysta bardzo fachowy (silne ręce ;)). Pokoje bardzo czyste, duże. Kuchnia palce lizać! Łosoś jurajski - wspaniały. Pochodzi z własnej, ekologicznej hodowli. Gwarancja zdrowia! Pamiętajcie o tym! Na pewno tam wrócimy!

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, lukaszjodko

Bardzo dziękujemy za wystawioną ocenę i rozbudowany komentarz. Cieszymy się, że tak wiele elementów spotkało się z Pana uznaniem. Taka opinia stanowi dla nas wyróżnienie i motywację do dalszej pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie, do zobaczenia!
Zespół Villa Hoff