Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 18 lutego 2021

rewelacyjne śniadania , taras widokowy na morze , przystępna cena , bardzo dobry stosunek jakości do ceny , pokoje czyste , z niektórych pokoi widok na morze , blisko morza, tuż przy obiekcie ścieżki spacerowe i droga rowerowa , 100 m od kolejki wąskotorowej

Termin pobytu: luty 2021
Dziękujemy, S2338QNkayb
Zrecenzowano: 18 lutego 2021

Wszystko super, cały kompleks basenowy z saunami, bardzo dobra cena, która jest adekwatna do jakości, jest blisko wszędzie: kolejka wąskotorowa, morze, plaża. Bardzo ładna okolica, jest dużo zieleni oraz dobre drinki w barze ;)

Termin pobytu: październik 2020
1  Dziękujemy, Kamisia7
Zrecenzowano: 15 lutego 2021

Gorąco polecam. Nie ma do czego się przyczepić;) Bardzo wiele atrakcji:plus za super basen i saunę. Duży parking nie było problemu z miejscem. Jedzenie bardzo smaczne i dobra cena. Jeśli chodzi o pokoje to bardzo czyste i do tego rewelacyjny widok na morze. Plaża bardzo duża i doskonale ścieżki do spacerowania ;)

Termin pobytu: lipiec 2020
1  Dziękujemy, K6934MTanitaw
Zrecenzowano: 15 lutego 2021

Podczas pobytu z dziewczyna bylo wspaniale duży wybór atrakcji takich jak baseny , różnego rodzaju saun ktore odwiedziliśmy. Jesteśmy amatorami różnego rodzaju jedzenia a restauracja zapewnila nam bardzo smaczne potrawy. Pracuje jako barman i zwracam na różne szczegóły, pokoje w hotelu były bardzo ładne jakość idealnie dopasowana do ceny. Śniadania dobrze zrobione. Polecam wszystkim z czystym sumieniem z dziewczyną bardzo zadowoleni i napewno wrócimy

Termin pobytu: lipiec 2020
1  Dziękujemy, Bartas31
Zrecenzowano: 12 lutego 2021

bogato wyposażone baseny i sauny i wiele innych atrakcji, pyszne jedzenie, profesjonalny kucharz, blisko morza na które był piękny widok z jednego z okien , idealnie zadbane pokoje, ceny adekwatne do ceny, znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz, aby dobrze wypocząć

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje z widokiem na morze
Termin pobytu: sierpień 2020
1  Dziękujemy, TymoteuszBorowski