Przyjmne miejsce, bardzo przypadło mi do gustu. Pensjonat mieści się w bardzo ładnej i spokojnej okolicy. Wnętrze przyjemne i zadbany, dodatkowo basen i możliwość wynajmu rowerów, co było dla nas dużym udogodnieniem. Bardzo blisko do plaży, jedzenie smaczne i urozmaicone, polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, H6830TCmarekk
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłyśmy tu z córką przez przypadek, ale z całym przekonaniem na pewno tu wrócimy. Pobyt przed sezonem ma swoje uroki, nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją plus basen do dyspozycji i niewielka ilość ludzi. Głównie Niemcy, reszta rodziny z dziećmi. Pokoj czysty, jedzenie dobre i dość urozmaicone. Basen, możliwosc zabiegów spa i masaży. Personel pomocny i miły. Można skożystać z rowerów, i podwózki melexem. Do morza bliziutko - trzeba przejść przez drogę i kawałek po klifie. Jedynym minusem dla starszych osób mogą być schody na plażę. Sam Trzęsacz nie pozwala sie nudzić... nadmorska kolejka wąskotorowa, muzeum multimedialne, labirynt, ruiny kościółka, knajpki itd. Pobliskie miasteczka do których dojedziemy kolejką lub autobusem, a tam oceanarium, motylarium, pałac strachów, latarnia w Niechorzu... powrót plażą... polecam

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, medykpoland
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja, bardzo miła obsługa, hotel nie jest nowy ale bardzo przyjazny i poza drobnymi mankamentami wynikającymi z końcówki sezonu i uszkodzeń spowodowanych przez gości jest rewelacyjnie. Pyszne i bardzo bogate śniadania, bardzo dobra kawa, fajny basen, jacuzzi i sauna! Polecam.

Dziękujemy, piotrk672
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, Trzęsacz jest bardzo przyjemnym miejscem. Pensjonat zadbany, całkiem fajny basen, ale ma trochę braków, jednak bardzo się starają i to szanuję :) Gdyby na obiad były chociaż 3 dania do wyboru to byłoby super.

Dziękujemy, K_Tanski
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry pensjonat, zdecydowanie jeden z lepszych w których byłem. Wszystko na plus, bardzo dobra lokalizacja, komfortowe warunki, przestronny i zadbany pokój, wysoka jakością personelu, bezpłatny parking. Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, 788krystian