Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja, bardzo miła obsługa, hotel nie jest nowy ale bardzo przyjazny i poza drobnymi mankamentami wynikającymi z końcówki sezonu i uszkodzeń spowodowanych przez gości jest rewelacyjnie. Pyszne i bardzo bogate śniadania, bardzo dobra kawa, fajny basen, jacuzzi i sauna! Polecam.

Dziękujemy, piotrk672
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, Trzęsacz jest bardzo przyjemnym miejscem. Pensjonat zadbany, całkiem fajny basen, ale ma trochę braków, jednak bardzo się starają i to szanuję :) Gdyby na obiad były chociaż 3 dania do wyboru to byłoby super.

Dziękujemy, K_Tanski
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry pensjonat, zdecydowanie jeden z lepszych w których byłem. Wszystko na plus, bardzo dobra lokalizacja, komfortowe warunki, przestronny i zadbany pokój, wysoka jakością personelu, bezpłatny parking. Polecam serdecznie!

1  Dziękujemy, 788krystian
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak najbardziej polecam ten obiekt! Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, nie spodziewaliśmy się tak fajnego miejsca, bardzo ładna okolica, centrum zadbane, dużo udogodnień m.in. basen, jacuzzi i gabinet odnowy biologicznej. Rezerwacja przebiegła sprawnie, obsługa bardzo życzliwa plus dobre jedzenie. Jakość przewyższa cenę, wrócimy na pewno!

1  Dziękujemy, Patryk Z
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Trafiłam tam trochę z przypadku. Miejsce okazało się idealne dla moich potrzeb. Pięknie położone,miła obsługa, dobre śniadania (śniadania szwedzki stół), ciekawa oferta SPA, dość duży basen, ogólnie całkiem fajnie, polecam

1  Dziękujemy, sii2019m