Polecam

Trzęsacz jest od lat obowiązkowym punktem wszystkich wycieczek, a ciekawa historia kościoła... Przeczytaj więcej

prokuska
Jugów, Polska
Ruiny

Zrecenzowano: 2 września 2019
aniulka777
Berlin, Niemcy

Zrecenzowano: 2 września 2019

Na podstawie pieknego opisu umieszczonego obok, widac potege morza. Super taras widokowy na ruiny, pozwala podziwiac z kazdej strony

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, aniulka777
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo piękne ruiny kościoła które można podziwiać z plaży lub pomostu. parking mały płatny . Szkoda ze nie ma nigdzie tablicy przedstawiającej jak dawniej to miejsce wyglądało przynajmniej ja takiej nie zauważyłem.

Dziękujemy, pawel-moto-adre
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Trzeba obejrzeć póki jeszcze zostało troszkę z tego dawnego Kościoła, warto też zapoznać się z historią obiektu.

1  Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Piekna plaża jedna z lepszych które widziałem. Poza tym miejscowosc jak każda nad morzem, stragany deptak i drogie prywatne parkingi

Dziękujemy, Julius V
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nawet będąc przejazdem warto się zatrzymać w Trzęsaczu i obejrzeć pozostałości Kościółka. Przy ruinach znajduje się też platforma widokowa z której roztacza się piękny widok panoramy tych okolic oraz klify. Dla osób które chcą poznań trochę bardziej miejscową historię zapraszamy do pobliskiego muzeum multimedialnego, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

1  Dziękujemy, lukaszkowalczyk