Trzęsacz
Polecam

Trzęsacz jest od lat obowiązkowym punktem wszystkich wycieczek, a ciekawa historia kościoła... Przeczytaj więcej

prokuska
Jugów, Polska
Atrakcja promenady

Ruiny wyglądają z klifu w stronę morza, ich historię możemy poznać udając się do muzeum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 września 2019
medykpoland
Wojkowice, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo piękne ruiny kościoła które można podziwiać z plaży lub pomostu. parking mały płatny . Szkoda ze nie ma nigdzie tablicy przedstawiającej jak dawniej to miejsce wyglądało przynajmniej ja takiej nie zauważyłem.

Dziękujemy, pawel-moto-adre
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Trzeba obejrzeć póki jeszcze zostało troszkę z tego dawnego Kościoła, warto też zapoznać się z historią obiektu.

1  Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Piekna plaża jedna z lepszych które widziałem. Poza tym miejscowosc jak każda nad morzem, stragany deptak i drogie prywatne parkingi

Dziękujemy, Julius V
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nawet będąc przejazdem warto się zatrzymać w Trzęsaczu i obejrzeć pozostałości Kościółka. Przy ruinach znajduje się też platforma widokowa z której roztacza się piękny widok panoramy tych okolic oraz klify. Dla osób które chcą poznań trochę bardziej miejscową historię zapraszamy do pobliskiego muzeum multimedialnego, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

1  Dziękujemy, lukaszkowalczyk
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Podobno jedyny taki obiekt w tej części Europy.Dzieje wiekowego kościoła w Trzęsaczu pokazują nam jak małym ziarenkiem jesteśmy w czasie i przestrzeni.
Od niedawna ruina pięknie zabezpieczona i możliwa do podziwiania z nowo wybudowanego tarasu widokowego.
Polecam Multimedialne Muzeum na Klifie przy ul.Klifowej 3,które dzieciom i nie tylko w ciekawy sposób przybliży lokalna legendę i historię kościoła.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, beatajacekglowaccy