Pieknie zakonserwowana LEGENDA

Podobno jedyny taki obiekt w tej części Europy.Dzieje wiekowego kościoła w Trzęsaczu pokazują nam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
beatajacekglowaccy
Mysiadło, Polska
Trzęsacz

Ruiny kościoła,które koniecznie trzeba zobaczyć,zanim na zawsze znikną z mapy zabytków. Idąc plażą... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
JolantaA2013
Głogów, Polska

Zrecenzowano: 27 grudnia 2018

Ruiny zdecydowanie lepiej, ciekawiej wyglądają od strony plaży. Niestety bardzo niewiele już zostało ale będąc w okolicy warto, to zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, ekam1964
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Niewiele pozostało po wybudowanym na przełomie XIV i XV wieku gotyckim kościele pw. św. Mikołaja. Pierwotnie świątynia była w odległości ok.2 km od brzegu morza. Obecnie morze "podeszło" pod ruiny kościoła i trzeba je powstrzymywać falochronami i głazami.Ale spacerując plażą z daleka można namierzyć urokliwy Trzęsacz.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, 460mieczyslaw
Zrecenzowano: 4 października 2018

To jest jedno z tych miejsc które trzeba w Polsce zobaczyć. Zdjęcia, nawet najlepsze nie oddają wrażenia jakie odczuwa się oglądając te ruiny bezpośrednio. Szczerze polecam i to o każdej porze roku (ja byłam wiosną).

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano: 22 września 2018

Koniecznie trzeba zobaczyć ostatnią ścianę kościoła. Widok ten należy skonfrontować z informacjami o historii tej budowli. Wtedy nachodzi człowieka refleksja jaką potęgą jest przyroda i że należy jej się szacunek z strony człowieka.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ben N
Zrecenzowano: 13 września 2018

byłem tam po kilkunastu latach przerwy wiele się zmieniło, jeśli chodzi o otoczenie i samo miasteczko, warto zobaczyć, póki ruinki stoją

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Jacek G