Zrecenzowano 21 lipca 2018

Mieliśmy zaszczyt gościć już 3 raz w DW AIREN. Widok z balkonu prosto na morze-super. Sniadania w formie bufetu- obficie zastawione. Obiadokolacje pyszne, urozmaicone; zupa podana w wazie Stołówka duża, przestronna. Pokój duży, wystrój elegancki,łazienka duża- ręczniki, mydła, Basen odkryty na zewnątrz. Jest róznież bilard, Szczerze Polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od parkingu - lepszy widok na morze
  • Data pobytu: czerwiec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, jaspis7
Zrecenzowano 5 maja 2017

Hotel ładny, przyjemny, czyściutko,łazienka wygodna.Poza sezonem cieplutko .Balkon z widokiem na morze, parking na terenie hotelu.Obsługa bardzo miła,jedzonko dużo i smacznie.Na pewno jeszcze nie raz pojadę.Polecam

• Data pobytu: maj 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, J-a B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Irena K, Właściciel, Dom Wypoczynkowy AirenOdpowiedź udzielona 6 maja 2017

Dziękujemy bardzo za miłe słowa .
Zapraszamy serdecznie.

Zrecenzowano 15 września 2016

Witam! Miałem zaszczyt gościć w tymże obiekcie. Pokoje przestronne, łazienki również.Czysto i pachnąco. Śniadania bardzo dobre..z szerokim wyborem.Parkin na terenie zamkniętym.Kwota za nocleg racjonalna.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Przemyslaw123
Zrecenzowano 3 lipca 2016

Super miejsce:) Byliśmy z żoną oraz synkiem 5 letnim.
Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna.
Pokoje czyste, zadbane. Widok na morze z balkonu:)
Jedzenie MEGA pyszne, świeże, urozmaicone obiady, duże porcje.
Polecam wszystkim, którzy chcą odpocząć.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ufonik
Zrecenzowano 17 kwietnia 2015

Pokoje mają okna tylko na wschód i zachód i chyba jeden apartament na morze. Śniadania ok. ale obiady tragedia chyba że lubicie gołąbka podanego bez sosu ,chyba że toto inaczej się nazywało np. gołąb kaszubski.Lub sztuka mięsa plaster nie do pokrojenia nożem chyba ktoś nosi ze sobą nóż myśliwski.Do plaży blisko ,ale nie zejdziesz bo jest wysoki klif i trzeba obejść 500 m.

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, jerzy d