Ciekawe miejsce i niedrogie

Super zabawa

annaoj123
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 6 września 2019

Wstąpiłam do tego miejsca przy okazji urlopu, który spędzałam właśnie w Trzęsaczu. Ileż można leżeć plackiem na plaży ;-). Jak wspomniałam w tytule, wstęp jest naprawdę niedrogi, kosztuje 10 złotych. Generalnie, przejście labiryntu nie zajmuje zbyt wiele, ale na pewno jest on warty tych 10 złotych, chociażby dla zrobienia sobie w nim zdjęcia ;-).

Dziękujemy, eglis63
Zrecenzowano: 5 września 2019

Będąc niedaleko Trzęsacza na wakacjach, postanowiłam wstąpić z córką do labiryntu luster. Zarówno córka , jak i ja świetnie się bawiłyśmy!
Układ luster wprawił mnie w dezorientacje! Świetne uczucie. Właściciele dbają o miejsce!
Polecam każdemu!!!

Dziękujemy, annaoj123
Zrecenzowano: 5 września 2019

Jak to jest nad morzem każdy wie - czasami pogoda nie dopisze i trzeba szukać sobie innych atrakcji niż kąpiel w morzu. W tym roku pogoda co prawda była, ale przez sinice kąpiel była niebezpieczna. I dlatego, większość urlopu spędziliśmy zwiedzając Trzęsacz. Na pocąatku byłam do tego labiryntu nastawiona raczej negatywnie, ale zupełnie niepotrzebnie. Wstęp był tani, a zabawa wewnątrz była przednia. Przejście labiryntu zajęło mi nie więcej jak 15 minut, ale było naprawdę fajnie. W przyszłym roku chętnie tutaj wrócę!

Dziękujemy, grulakkarolina
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zwiedziłam dużo takich miejsc, dlatego nie jest wcale łatwo mnie zaskoczyć, a jednak! Naprawdę bawiłam się świetnie, z resztą moim znajomym również się podobało. Genialne miejsce, warte zobaczenia. W dodatku tanie bilety!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, wicia89
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Do odwiedzenia tego lokalu, namówiła mnie dziewczyna. Mimo początkowego sceptyzmu, przyznam że bawiłem się jak dziecko. Labirynt jest wykonany bardzo estetycznie i potrafi deprymować. Poza tym bilet to tylko 10 zł. Polecam.

Dziękujemy, Piotr P