Zapisz
Warte

Miejsce super warte odwiedzenia. Mało kosztuje a można fajnie się zabawić.. naprawdę gorąco... Przeczytaj więcej

patrycja_137
Super

Świetna rozrywka dla dużych i malych. Lustra tak rozmieszczone zmieniaja rzeczywistość w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
833urszulad

Zrecenzowano: 6 września 2019

Wstąpiłam do tego miejsca przy okazji urlopu, który spędzałam właśnie w Trzęsaczu. Ileż można leżeć plackiem na plaży ;-). Jak wspomniałam w tytule, wstęp jest naprawdę niedrogi, kosztuje 10 złotych. Generalnie, przejście labiryntu nie zajmuje zbyt wiele, ale na pewno jest on warty tych 10 złotych, chociażby dla zrobienia sobie w nim zdjęcia ;-).

Dziękujemy, eglis63
Zrecenzowano: 5 września 2019

Będąc niedaleko Trzęsacza na wakacjach, postanowiłam wstąpić z córką do labiryntu luster. Zarówno córka , jak i ja świetnie się bawiłyśmy!
Układ luster wprawił mnie w dezorientacje! Świetne uczucie. Właściciele dbają o miejsce!
Polecam każdemu!!!

Dziękujemy, annaoj123
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zwiedziłam dużo takich miejsc, dlatego nie jest wcale łatwo mnie zaskoczyć, a jednak! Naprawdę bawiłam się świetnie, z resztą moim znajomym również się podobało. Genialne miejsce, warte zobaczenia. W dodatku tanie bilety!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, wicia89
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Do odwiedzenia tego lokalu, namówiła mnie dziewczyna. Mimo początkowego sceptyzmu, przyznam że bawiłem się jak dziecko. Labirynt jest wykonany bardzo estetycznie i potrafi deprymować. Poza tym bilet to tylko 10 zł. Polecam.

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Małe pomieszczenie, jest tylko jedno wejście i wyjście nie ma tak że jest to labirynt w stylu znajdź wyjście tylko wejdź i wróć ta sama trasą. Obok jest VR który też nie powala chociaż można doświadczyc jak to działa więc jak na pierwszy raz to jest ok. Trzecie pomieszczenie to mały pokój wypełniony lustrami i mnóstwem świateł. Można trochę pooglądać i zrobić fajne zdjęcia

Dziękujemy, kasiap5566