Trzęsacz
Ciekawe miejsce i niedrogie

Wstąpiłam do tego miejsca przy okazji urlopu, który spędzałam właśnie w Trzęsaczu. Ileż można leżeć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
eglis63
Atrakcja przednia!

Zrecenzowano: 5 września 2019
grulakkarolina

Zrecenzowano: 5 września 2019

Jak to jest nad morzem każdy wie - czasami pogoda nie dopisze i trzeba szukać sobie innych atrakcji niż kąpiel w morzu. W tym roku pogoda co prawda była, ale przez sinice kąpiel była niebezpieczna. I dlatego, większość urlopu spędziliśmy zwiedzając Trzęsacz. Na pocąatku byłam do tego labiryntu nastawiona raczej negatywnie, ale zupełnie niepotrzebnie. Wstęp był tani, a zabawa wewnątrz była przednia. Przejście labiryntu zajęło mi nie więcej jak 15 minut, ale było naprawdę fajnie. W przyszłym roku chętnie tutaj wrócę!

Dziękujemy, grulakkarolina
Zrecenzowano: 3 września 2019

Zwiedziłam dużo takich miejsc, dlatego nie jest wcale łatwo mnie zaskoczyć, a jednak! Naprawdę bawiłam się świetnie, z resztą moim znajomym również się podobało. Genialne miejsce, warte zobaczenia. W dodatku tanie bilety!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, wicia89
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Do odwiedzenia tego lokalu, namówiła mnie dziewczyna. Mimo początkowego sceptyzmu, przyznam że bawiłem się jak dziecko. Labirynt jest wykonany bardzo estetycznie i potrafi deprymować. Poza tym bilet to tylko 10 zł. Polecam.

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Małe pomieszczenie, jest tylko jedno wejście i wyjście nie ma tak że jest to labirynt w stylu znajdź wyjście tylko wejdź i wróć ta sama trasą. Obok jest VR który też nie powala chociaż można doświadczyc jak to działa więc jak na pierwszy raz to jest ok. Trzecie pomieszczenie to mały pokój wypełniony lustrami i mnóstwem świateł. Można trochę pooglądać i zrobić fajne zdjęcia

Dziękujemy, kasiap5566
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

moje dziecko było zachwycone atrakcją :) wstęp kosztował zaledwie 10 złotych, przy czym w o wiele gorszych miejscach trzeba zapłacić za wejście o wiele więcej... jeśli chodzi o mnie, to polecam :) nie spędzi się tam nie wiadomo ile czasu, bo nam przejście zajęło średnio 15 minut, ale uważam, że warto tutaj zajrzeć :)

Dziękujemy, mfryk123