Trzęsacz
Ciekawe miejsce i niedrogie

Wstąpiłam do tego miejsca przy okazji urlopu, który spędzałam właśnie w Trzęsaczu. Ileż można leżeć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
eglis63
Super zabawa

Będąc niedaleko Trzęsacza na wakacjach, postanowiłam wstąpić z córką do labiryntu luster. Zarówno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2019
annaoj123
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Do odwiedzenia tego lokalu, namówiła mnie dziewczyna. Mimo początkowego sceptyzmu, przyznam że bawiłem się jak dziecko. Labirynt jest wykonany bardzo estetycznie i potrafi deprymować. Poza tym bilet to tylko 10 zł. Polecam.

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Małe pomieszczenie, jest tylko jedno wejście i wyjście nie ma tak że jest to labirynt w stylu znajdź wyjście tylko wejdź i wróć ta sama trasą. Obok jest VR który też nie powala chociaż można doświadczyc jak to działa więc jak na pierwszy raz to jest ok. Trzecie pomieszczenie to mały pokój wypełniony lustrami i mnóstwem świateł. Można trochę pooglądać i zrobić fajne zdjęcia

Dziękujemy, kasiap5566
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

moje dziecko było zachwycone atrakcją :) wstęp kosztował zaledwie 10 złotych, przy czym w o wiele gorszych miejscach trzeba zapłacić za wejście o wiele więcej... jeśli chodzi o mnie, to polecam :) nie spędzi się tam nie wiadomo ile czasu, bo nam przejście zajęło średnio 15 minut, ale uważam, że warto tutaj zajrzeć :)

Dziękujemy, mfryk123
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Wstęp kosztuje 10 złotych i uważam, że za tyle naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Jego przejście zajmuje 10-15 minut i można się uśmiać, nawet będąc w pojedynkę.

Dziękujemy, Iza T
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

pogoda dziś nie dopisywała, a rozrywkę dzieciakom zapewnić trzeba było. Chodząc po mieście natknęliśmy się na Labirynt Luster. Początkowo byłam negatywnie nastawiona, ale jak zobaczyłam, że wstęp kosztuje tylko 10 złotych (tak, to bardzo mało - inne atrakcje w okolicy były o wiele droższe), zmieniłam zdanie. Weszliśmy wszyscy (my i dzieciaki) i było naprawdę przyjemnie :) dużo się śmialiśmy, bo mogliśmy się zobaczyć w naprawdę "niecodziennych" kształtach.

Dziękujemy, karolinawloszkos