Zapisz
Warte

Miejsce super warte odwiedzenia. Mało kosztuje a można fajnie się zabawić.. naprawdę gorąco... Przeczytaj więcej

patrycja_137
Super

Świetna rozrywka dla dużych i malych. Lustra tak rozmieszczone zmieniaja rzeczywistość w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 października 2020
833urszulad

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Do odwiedzenia tego lokalu, namówiła mnie dziewczyna. Mimo początkowego sceptyzmu, przyznam że bawiłem się jak dziecko. Labirynt jest wykonany bardzo estetycznie i potrafi deprymować. Poza tym bilet to tylko 10 zł. Polecam.

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Małe pomieszczenie, jest tylko jedno wejście i wyjście nie ma tak że jest to labirynt w stylu znajdź wyjście tylko wejdź i wróć ta sama trasą. Obok jest VR który też nie powala chociaż można doświadczyc jak to działa więc jak na pierwszy raz to jest ok. Trzecie pomieszczenie to mały pokój wypełniony lustrami i mnóstwem świateł. Można trochę pooglądać i zrobić fajne zdjęcia

Dziękujemy, kasiap5566
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

byłam z córką i synem jak zobaczyli baner bardzo mocno chciały wejść do tego labiryntu wstęp był naprawdę niedrogi, dlatego postanowiłam im na to pozwolić. obejście całego nie zajęło im zbyt długo, ale byli bardzo zadowoleni polecam szczególnie, gdy pogoda nie dopisuje, w Trzęsaczu nie widziałam innych, podobnych atrakcji

Dziękujemy, Jola S
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

My jesteśmy zadowoleni. Miejsce, do którego moim zdaniem warto zajrzeć. Tym bardziej, że wstęp kosztował 10 złotych. Dzieciaki przez cały dzień przeżywały wejście do labiryntu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, pozdroznik123
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

Naprawdę fajna atrakcja. Szczególnie dzieciaki były zadowolone (wstęp do labiryntu kosztował grosze), chociaż nam też się bardzo podobało :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Jarek F