“Smacznie i niedrogo”
Kuchnia Wielosmakowa — recenzja

Kuchnia Wielosmakowa
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Trzęsacz)
Opis: Kuchnia Wielosmakowa to miejsce gdzie możesz zjeść pyszne domowe jedzenie w przystępnej cenie. Znaleźć można u nas pizze i różnorodne zestawy śniadaniowe. Oprócz tego serwujemy własne wypieki np sernik wraz z idealnie pasującą do niego kawą,czekoladą lub herbatą.Ponad to jako jedyni w Trzęsaczu posiadamy piwo Irlandzkie z beczki (zielone,ciemne i jasne ). Dla miłośników zdrowych i świeżych soków mamy w ofercie lemoniadę , soki z wyciskarek wolnoobrotowych np. z ananasa,pomarańcza,jarmużu. Dla najmłodszych i nie tylko mamy przepyszne lody bez glutenu z dużą zawartością witamin. To wszystko to cześć rzeczy ,które możesz u nas skosztować ! SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY !!
Zrecenzowano 6 września 2019

Rzeczywiście, ceny porównując do innych restauracji znajdujących się w okolicy były naprawdę niewysokie. Jeśli natomiast mowa o jedzeniu to było smaczne, dobrze doprawione, a porcje były spore. Zawsze chodziliśmy tutaj na obiady. Jadając śniadanie w domu i obiad w tej restauracji byliśmy tak najedzenie, że nie jedliśmy kolacji. Naprawdę polecam!

Dziękujemy, jmerkacz

Zrecenzowano 4 września 2019

Złego słowa powiedzieć nie mogę. Zazwyczaj, w nadmorskich restauracjach klienci są pozostawieni niestety sami sobie ze względu na dużą iloćc klientów - w tej restauracji wyglądało to zupełnie inaczej. Obsługa sprawnie radziła sobie z obsługą zamówień, szybko wydając kolejne dania. Przez tygodniowy pobyt, jadaliśmy w tym miejscu kilka razy i jestem pewny, ze w przyszłym roku - jeśli znów wylądujemy w Trzęsaczu - zajrzymy tutaj ponownie. Ceny niewysokie.

Dziękujemy, morsaladrian
Zrecenzowano 3 września 2019

w kurortach zwykle jest tak, że restauracje liczą na jednorazowego klienta. Tutaj bardzo miło się zaskoczyłam. Pomimo sporego ruchu zostaliśmy sprawnie obsłużeniu, nie trzeba było też długo czekać na posiłek. Porcje słuszne i naprawdę smaczne. Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas oferta deserów. Odwiedziliśmy to miejsce rodziną parę razy- zawsze tak samo dobre jedzenie i obsługa

Dziękujemy, Plastelina87
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie spodziewałam się, że nad morzem można zjeść tak smacznie i tanio. Restauracja jest oblegana przez gości, ale kelnerzy naprawdę sprawnie radzą sobie z obsługą zamówień. Jedzenie również jest bardzo smaczne - widać, ze kucharz nie jest z pierwszej lepszej łapanki i że zna się na rzeczy!

Dziękujemy, treskamarta
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam, świetne obiady jak rozniez menu dla dzieci, mila obsluga oraz szybka, napewno wroce nie raz :)

Dziękujemy, pysia156

Kuchnia Wielosmakowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Wielosmakowa? Podziel się wrażeniami!