“Świetna restauracja!”
Kuchnia Wielosmakowa — recenzja

Kuchnia Wielosmakowa
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Trzęsacz)
Opis: Kuchnia Wielosmakowa to miejsce gdzie możesz zjeść pyszne domowe jedzenie w przystępnej cenie. Znaleźć można u nas pizze i różnorodne zestawy śniadaniowe. Oprócz tego serwujemy własne wypieki np sernik wraz z idealnie pasującą do niego kawą,czekoladą lub herbatą.Ponad to jako jedyni w Trzęsaczu posiadamy piwo Irlandzkie z beczki (zielone,ciemne i jasne ). Dla miłośników zdrowych i świeżych soków mamy w ofercie lemoniadę , soki z wyciskarek wolnoobrotowych np. z ananasa,pomarańcza,jarmużu. Dla najmłodszych i nie tylko mamy przepyszne lody bez glutenu z dużą zawartością witamin. To wszystko to cześć rzeczy ,które możesz u nas skosztować ! SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY !!
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie spodziewałam się, że nad morzem można zjeść tak smacznie i tanio. Restauracja jest oblegana przez gości, ale kelnerzy naprawdę sprawnie radzą sobie z obsługą zamówień. Jedzenie również jest bardzo smaczne - widać, ze kucharz nie jest z pierwszej lepszej łapanki i że zna się na rzeczy!

Dziękujemy, treskamarta

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam, świetne obiady jak rozniez menu dla dzieci, mila obsluga oraz szybka, napewno wroce nie raz :)

Dziękujemy, pysia156
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Popularne i smaczne posiłki, duże porcje w normalnych cenach (niskich jak na polskie morze). Szybki czas realizacji, kolejki w godzinach szczytu obiadowego.
W tym roku niestety obsługa ukraińska, problemy z komunikacją.

Dziękujemy, Mirosław J
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłam z chłopakiem, wracając z podrózy. Przypadkowy lokal a takie (pozytywne!) zaskoczenie. Bardzo smacznie. Świeżo (co bywa nie oczywistym w dzisiejszych czasach) i czysto.
Moge śmiało polecić. Ceny tez sa zachecajace.

Dziękujemy, wyobrazmniesobie
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najlepsze miejsce na zjedzenie pysznego i sytego posiłku. Miła i szybka obsługa. Od kilku lat przyjeżdżam w to miejsce i nigdy nie zawiodłam się na Kuchni. Zawsze smaczne i świeże dania. Brawo!!!

Dziękujemy, Teri_Terka

Kuchnia Wielosmakowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Wielosmakowa? Podziel się wrażeniami!