“Polecam”
Kuchnia Wielosmakowa — recenzja

Kuchnia Wielosmakowa
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Trzęsacz)
Opis: Kuchnia Wielosmakowa to miejsce gdzie możesz zjeść pyszne domowe jedzenie w przystępnej cenie. Znaleźć można u nas pizze i różnorodne zestawy śniadaniowe. Oprócz tego serwujemy własne wypieki np sernik wraz z idealnie pasującą do niego kawą,czekoladą lub herbatą.Ponad to jako jedyni w Trzęsaczu posiadamy piwo Irlandzkie z beczki (zielone,ciemne i jasne ). Dla miłośników zdrowych i świeżych soków mamy w ofercie lemoniadę , soki z wyciskarek wolnoobrotowych np. z ananasa,pomarańcza,jarmużu. Dla najmłodszych i nie tylko mamy przepyszne lody bez glutenu z dużą zawartością witamin. To wszystko to cześć rzeczy ,które możesz u nas skosztować ! SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY !!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Popularne i smaczne posiłki, duże porcje w normalnych cenach (niskich jak na polskie morze). Szybki czas realizacji, kolejki w godzinach szczytu obiadowego.
W tym roku niestety obsługa ukraińska, problemy z komunikacją.

Dziękujemy, Mirosław J

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłam z chłopakiem, wracając z podrózy. Przypadkowy lokal a takie (pozytywne!) zaskoczenie. Bardzo smacznie. Świeżo (co bywa nie oczywistym w dzisiejszych czasach) i czysto.
Moge śmiało polecić. Ceny tez sa zachecajace.

Dziękujemy, wyobrazmniesobie
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Najlepsze miejsce na zjedzenie pysznego i sytego posiłku. Miła i szybka obsługa. Od kilku lat przyjeżdżam w to miejsce i nigdy nie zawiodłam się na Kuchni. Zawsze smaczne i świeże dania. Brawo!!!

Dziękujemy, Teri_Terka
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Miła obsługa, smaczne jedzenie, ceny bardzo OK, w lokalu czysto i przestronnie, super widok z tarasu. Polecam.

Dziękujemy, arson8345
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo duża różnorodność, jedzenie na bardzo dobrym poziomie. Polecam wszystkim chociaż raz odwiedzić to miejsce ;)

Dziękujemy, janbrzoza

Kuchnia Wielosmakowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Trzęsacz, Zachodniopomorskie

Niechorze, Zachodniopomorskie
Rewal, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Wielosmakowa? Podziel się wrażeniami!