“dobre jedzenia, pyszne ciasta”
Kuchnia Wielosmakowa — recenzja

Kuchnia Wielosmakowa
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Trzęsacz)
Opis: Kuchnia Wielosmakowa to miejsce gdzie możesz zjeść pyszne domowe jedzenie w przystępnej cenie. Znaleźć można u nas pizze i różnorodne zestawy śniadaniowe. Oprócz tego serwujemy własne wypieki np sernik wraz z idealnie pasującą do niego kawą,czekoladą lub herbatą.Ponad to jako jedyni w Trzęsaczu posiadamy piwo Irlandzkie z beczki (zielone,ciemne i jasne ). Dla miłośników zdrowych i świeżych soków mamy w ofercie lemoniadę , soki z wyciskarek wolnoobrotowych np. z ananasa,pomarańcza,jarmużu. Dla najmłodszych i nie tylko mamy przepyszne lody bez glutenu z dużą zawartością witamin. To wszystko to cześć rzeczy ,które możesz u nas skosztować ! SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY !!

Dobre jedzenie w gotowych zestawach, tanio i bardzo sprawnie. Obsluga miła i pomocna. Ciasta przepyszne. Dawno nie widziałam tak sprawnie zorganizowanej restauracji. Muzyka ktora nie ogłusza.

Dziękujemy, Zonar009

Odmówiono sprzedaży na wynos. W kolejce przed nami inna osoba odbierała 4 zapakowane porcje. Nie polecamy!!

Dziękujemy, Grzegorz W

Bylismy kilka razy na sniadaniu, obiedzie i deserze i musze przyznac ze jakosc posilkow jest obledna. Zaczne od sniadania. Zawowilismy zestw nr 1 i wszystko na talerzu bylo bardzo swieze. Pokrojone pomidory i ogorki, czuc bylo ze krojone sa na biezaco a nie wieczorem i czekaja rano na wydanie, co bardzo czesto jest praktyka w 5* hotelach. Wielki plus za swiezosc i estetyke podania. Ketchup do parowki w malym pojemniku a nie chlapniety na talerzu.... Male drobiazgi, widac ze wlasciciel ma oko na szczegoly i wie jak prowadzic biznes ktory moze satysfakcjonowac klientow i byc dochodowym przedsiewzieciem jednoczesnie. Brawo i nie zmeniajcie strategi.
A jak komus nie pasuje cena lemoniady to niech nie zamawia, wolny wybor, narod nasz marudzacy, nie ma co przejmowac sie.
Kasia

Dziękujemy, katelewa
Zrecenzowano 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kotlet super ,pierogi smaczne A sztuka mięsa taka sobie za to placek to mistrzosrwo. Lemoniadą nabijaja kase bo droga.

Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 11 września 2018

Ceny bardzo konkurencyjne, jakość zadowalająca, czas oczekiwania bardzo krótki.
Lokal odwiedziliśmy z rodziną dwa razy. Nie serwują tu może wykwintnych ryb, czy wyszukanych dań. Proste jedzenie za uczciwe pieniądze. W tak szybkim czasie 5-10 min realizują zamówienie iż nie sposób aby wszystko było przyrządzane na bieżąco. Jest zapewne odgrzewane co czuć niestety po potrawach. Jednak posiłki są pomimo to smaczne, a porcje duże. Świeże surówki, mega wielkie ciastka (nie chce wiedzieć na czym tak urosło...raz na jakiś czas nie czytam składu :D ) przemiła obsługa i dodatkowo piękny widok na morze z balkonu. Jeśli nie szukacie ryby nad morzem, chcecie zjeść SZYBKO, TANIO, DUŻO to gorąco polecam.

Dziękujemy, Andre B

Kuchnia Wielosmakowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trzęsacz, Zachodnio-Pomorskie

Niechorze, Zachodnio-Pomorskie
Pobierowo, Zachodnio-Pomorskie

Rewal, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kuchnia Wielosmakowa? Podziel się wrażeniami!